Kapat

ZTE Firmasından Aynı Olan Cihaz Tasarımlarını Sundu | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

ZTE Firmasından Aynı Olan Cihaz Tasarımlarını Sundu

Anasayfa
Mobil ZTE Firmasından Aynı Olan Cihaz Tasarımlarını Sundu

Karşımıza oldukça uygun b bir fiyatlı olan telefonları ile aynı zaman da piyasa üzerinde oldukça büyük bir yanı uyandıran Çin merkezli olan üreticilerden karşımıza çıkan ZTE, V3 adını verdiği yeni model üzerinde üç farklı seçenek ile birlikte sunuyor.

zte-firmasindan-ayni-olan-cihaz-tasarimlarini-sundu

 
Çin ve Asya’nın çeşitli olan bölgeleri üzerinde önemli satış rakamları üzerinde ulaşması beklenen V4 serisi üzerinde V3 Extreme, V3 Energy ve V3 Youth seçenekleri bulunuyor.

Üçü de alüminyum gövdeye sahip olan bu telefonları her biri olarak da bütçe dostu sınıfına giriyor, Fakat bakıldığın da çoğu model üzerinde olduğu gibi firmanın da bu üç telefona kendi sınıfının üzerinde özelliklerini sunuyor.

Üzerinde yer alan parmak izi tarayıcısın da sahip olan bu yeni modeller üzerinde ZTE, Çok daha da fazla insanların Android platformuna erişiminin sağlama amacıyla üretim politikaları belirlediklerini açıklarken V3’ten çok daha da düşük fiyatlı telefonların bulunduğunu fakat kendi isimleri ile piyasaya üzerinde güvenilir bir yer edindiklerini dile getiriyor.

730201512257PM_635_zte_v3_extreme_edition

 

[kirmizibuton]Kaynak[/kirmizibuton]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir