Kapat

Ziyaretçilerinize Canlı Destek Hizmeti Sunmak JivoChat ile Çok Kolay | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Ziyaretçilerinize Canlı Destek Hizmeti Sunmak JivoChat ile Çok Kolay

Anasayfa
Yazılım Ziyaretçilerinize Canlı Destek Hizmeti Sunmak JivoChat ile Çok Kolay

 
Günümüz gelişen teknolojileri ile internetin, özellikle sosyal mecraların bu kadar popüler olmasının getirdiği avantajların en başını sanırım, ticaretin “E” hali çekiyordur. Bu mecralarda insanların iç ilişkiler yaşadığı sosyal paylaşımları yanı sıra, yakın çevre ilişkilerini bu mecralarda kullanarak, ufaktan e-ticarete başlayan eş dost akrabalarımızı, fazlasıyla görmeye başlar olduk.

Yüz yüze ticaretin tatlı sohbetlerini, yüz yüze iletişimin samimi muhabbetlerini e-ticaret ortamlarına, sosyal mecralara ve birçok alanda kurulan web site ziyaretçi ve müşterileri adaylarına nasıl yansıtacağınız koca bir soru işaretidir.

Bu samimiyeti kuracağınız iletişim modellerini araştırırken temelde anlık destek adı verilen canlı sohbet uygulamalarından faydalanabileceğimizi ve dilediğiniz portallarda bu uygulamalar ile ziyaretçilerimiz ve müşteri adaylarımız ile anlık iletişime geçebileceğimiz hizmetlerden bahsedeceğim.

Bu tip uygulamalarla karşılaşmayanlar yok denilecek kadar azdır aslında neden?

Özellikle son dönemlerde birçok sosyal ağın sahibi Facebook, sayfalar için devreye aldığı Messenger’da da canlı destek özelliğini farketmişsinizdir. Temel amacı sayfa ziyaretçileri ile sayfa yöneticilerinin aralarında anlık bir iletişim hizmetini sağlamış olmak.

Bende son zamanlarda blog ziyaretçilerim için akıllarına takılan soruları hızlı bir şekilde cevaplayabileceğim bir system üzerinde düşünmeye başlatmıştım. Ziyaretçilerime nasıl daha iyi iletişim içerisinde olabilirim derken, anlık destek sistemlerini araştırmaya başladım ve şu anda aktif olarak kullanmaya başladığım JivoChat canlı destek sistemi ile olan memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim.

JivoChat, bu destek sistemlerini bir kaç adım öteye taşıyarak müşterilerini memnun etmesini gerçekten iyi biliyor. Uygun fiyat politikası ile fark yaratan hizmet anlayışı, müşterisine verdiği değerleri alanında parlayan bir yıldız diyebilirim, gelin şimdi JivoChat’in ne tip hizmetler sunduğundan kısaca bahsedeyim.

Entegrasyonları ile bir çok web portalı ve sosyal ağda anlık iletişim hizmeti sunuyor, bir kaç örnek vermek gerekirse, yetki vererek entegre ettiğiniz bir Facebook sayfanızı bu hizmetten faydalandırarak Facebook Messenger’ı daha geniş kapsamlı kullanabilirsiniz.

JivoChat canlı destek sistemini masaüstü uygulamaları ile Mac ya da Windows bilgisayarınız ile Android, iPhone, Web uygulamaları ile de sohbetlerinizi mobil olarak yönetebilirsiniz. İletişim kanalları olarak websiteniz, Telegram, mobil uygulamalar, Facebook ve Viber üzerinden de JivoChat’i kullanabilirsiniz.

JivoChat ile satış portalınız için arama özelliğinden faydalanabilir, müşterilerinizin karar verme aşamasında ziyaretcinizin numarasını talep ederek sohbetinizi sesli olarak devam etmenizi sağlayabilirsiniz.

Web entegrasyonları ile canlı chat widget’ını WordPress, Joomla, Opencart gibi bir çok panel sistemleri ile de tam uyumlu ve entegre etmek bir o kadar kolay. Ayrıca JivoChat memnuniyetlerim arasından en büyüğü, site içerisinde ziyaretçilerimin hareketlerini gözlemleyebilmem olsa gerek.

Son olarak, JivoChat ile aynı anda 5 cevaplayıcı operatör desteği ile 14 günlük bir deneme hizmetini alabilir, JivoChat  web sitesini inceleyip, sohbet widget’ın nasıl çalıştığınıda canlı olarak görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Whatsapp Gönderilen Mesajı Silme
WhatsApp’ta gönderilen mesajı silme işlemi Nasıl Yapılır?

WhatsApp'ta gönderilen mesajı silme işlemi Nasıl Yapılır. Yanlışlıkla gönderdiğimiz mesajı nasıl silebiliriz. Merhaba arkadaşlar. Nasıl yapılır yazılarımızdan bu kez WhatsApp'ta...

Kapat