Kapat

Youtube Video İndirme Özelliğini Devreye Aldı! | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Youtube Video İndirme Özelliğini Devreye Aldı!

Anasayfa
İnternet Youtube Video İndirme Özelliğini Devreye Aldı!
Youtube İndirme Özelliği

Youtube İndirme Özelliği Devrede

Youtube’da video izlerken artık videoyu indirmek mümkün olacak. Artık farklı yöntemlerle video indirmeye son. Yıllardır kullanıcılar tarafından beklenen indirme özelliğini Google devreye aldı.

Milyonlarca kişinin online olarak video izlediği Youtube indirme özelliğini devreye alarak videoları indirerek çevrimdışı izleme olanağı sunuyor. İnternetinizin olmadığı yerlerde daha önce Youtube üzerinden izleyeceğiniz videoyu indir diyerek akıllı telefonunuza indirip videoyu çevrimdışı olarak izleyebileceksiniz. Youtube’un devreye aldığı bu özellik şuan için ABD ve Avrupa ülkelerinde devreye girdi ve sonrasında ise Asya ülkelerinde de kullanıma sunuldu. Irak,Lübnan ve Hindistan da kullanımda olan bu özellik kısa zaman içerisinde Türkiyedede aktif olacak.
Youtube yeni devreye aldığı özellik sayesinde videoyu izlerken Paylaş seçeneği yanında yer alan indir butonuna tıklayıp videoyu belirtilen çözünürlükte indirdikten sonra çevrim dışı izleyebileceksiniz.

Özellik Android Platformlarında kullanımda ancak IOS için kısa süre sonra kullanıma gireceği bilgiler arasında.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
T-129 ATAK Helikopteri
Milli T-129 ATAK Helikopteri Özellikleri

Milli T-129 ATAK Helikopteri Özellikleri Afrin Zeytin Dalı Harekatında Aktif görev alan ve ilk kez kullanılan Yerli ve Milli ATAK...

Kapat