Kapat

Yeni LG G7 Parlak Ekranı ile Fark Yaratarak Geliyor! | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Yeni LG G7 Parlak Ekranı ile Fark Yaratarak Geliyor!

Anasayfa
Mobil Yeni LG G7 Parlak Ekranı ile Fark Yaratarak Geliyor!
LG G7 ThingQ Parlak Ekran

Yeni LG G7 Parlak ekranı ile fark yaratarak geliyor

LG G7 ThingQ ismiyle süper parlak ekranı ile fark yaratacak yeni amiral gemisi modelini 2 Mayıs tarihinde MWC 2018’de düzenlenecek olan etkinlikte gösterime sunacak.

LG G7 ThingQ süper parlak ekran yanında kullanıcılara başka ne gibi özellikler sunacak?
Son zamanlarda yeni çıkan telefonlarda çentikli ekran moda oldu. LG G7’nin daha önceki sızıntı haberlerinde ekranın çentikli olacağı haberini almıştık. Super Bright Display olarak nitelendirilen Süper Parlak ekranıyla LG G7 ThingQ’ nin parlaklık değeri 1000 nit değerine kadar çıkabileceği ve aynı zamanda bir önceki model olan LG G6 ya göre yüzde 30 daha az enerji tüketeceği belirtiliyor.

6.1 inç ekrana sahip olacak ThingQ, IPS LCD panel teknolojisiyle gelmesi beklenirken, Süper Parlak Ekran çözünürlüğünün ise 3210×1440 olması bekleniyor. Ekran DCI – P3 renk gamının ise tamamını destekleyeceği bir diğer bilgiler arasında yer alıyor. Super Bright Display teknolojisi ile G7’nin telefon dünyasında en iyi ekrana sahip telefon seçileceğini şimdiden söyleyebiliriz.
Telefonda OLED yerine LCD’nin tercih edileceği henüz bilinmiyor; Hatırlayacağınız üzere Şirket gecen yıl piyasaya sunduğu LG V30 modeliyle birlikte OLED teknolojisine yönelmişti. Kullanıcılar tarafından LG G7’nin Oled Ekran kullanacağı beklentisi devam ediyor. Zira IPS LCD panel kullanılması kullanıcılara sürpriz olarak gelebilir.

Yukarıda belirttiğimiz tüm yazılanlar tabi ki 2 Mayısta yapılacak olan MWC etkinliğinde resmiyet kazanacak. Bekleyelim ve görelim. Sizde bu konudaki düşüncelerinizi aşağıda yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği
WhatsApp’tan Sesli Mesaj Özelliğine Bomba gibi bir Özellik Daha Geldi !

WhatsApp Android kullanıcılarına sesli mesaj için yeni güncelleme Popüler mesajlaşma ve görüşme uygulaması olan WhatsApp son zamanlarda üzerinde çalıştığı güncellemeler...

Kapat