Kapat

Yeni iPhone fiyatları ortaya çıktı! | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Yeni iPhone fiyatları ortaya çıktı!

Anasayfa
Mobil Yeni iPhone fiyatları ortaya çıktı!

720x480xyeniiphone-fiyatlari-jpg-pagespeed-ic-1etb9mr--640x360

Önümüzdeki haftalarda duyurulması beklenen yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin fiyatlarına dair ilk sızıntılar gelmeye başladı.

Avrupa kaynaklı habere göre iki yeni iPhone modelinin fiyatları Euro bazında ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.
Her yeni iPhone modelinde öncekine oranla eklenen yeni özellikler görmekteyiz. Durum böyle olunca kullanıcılar yeni fiyatlar hakkında meraklanıyor. Apple’ın iki yeni akıllı telefonu iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin fiyatlarına ilişkin ilk bilgiler elimize ulaştı. Almanya ve Hollanda kaynaklı bu habere göre Euro bazında yeni fiyatları aşağıda bulabilirsiniz. Fiyatlar Türkiye için bir anlam ifade etmiyor gibi görülebilir ancak Türkiye’nin dahil olduğu gümrük antlaşmaları gereği iPhone, Türkiye’de Euro bazında satışa çıkıyor.

Aşağıdaki ekran alıntısında görebileceğiniz gibi yeni iPhone modellerinin depolama alanı eskisiyle aynı olacak. 16, 64 ve 128 GB’lık iPhone modellerinin fiyatı, eski iPhone modelleriyle aynı olacak. iPhone 6s modeli 699 Euro’dan başlayan fiyatlarla, iPhone 6s Plus modeli ise 799 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak. Bu fiyatların kaynağı ise Avrupa’lı GSM operatörleri. KPN, T-Mobile ve Vodafone’dan gelen bilgilere göre iPhone fiyatlarında bir değişiklik olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir