TechnoSehir

Yakında Çıkacak olan 8 Android Oyun

Yakında Çıkacak olan 8 Android Oyun

Google Play Yakında Çıkacak Oyunların Listesi

Google Play storede yakın zamanda yer alacak Android oyunları sizler için derledik. Her geçen gün geliştiriciler tarafından yeni uygulamalar geliştirilerek kullanıcılara sunulmaya devam ediliyor. Firmalara tarafından kullanıcılara sunulması beklenen uygulamalar google play storede çok yakında veya Ön Kayıt şeklinde yayınlanarak uygulamadan haberdar ediliyor. Bu kez sizler için Çok Yakında çıkacak olan Android tabanlı 8 Oyunu sizler için bir araya getirdik. Sunulan bu Oyunlara Ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön Kayıt linkleri Her uygulama yanında verilmiştir.

Football Revolution 2018 : Oyunda 2000 den fazla oyuncunun yer aldığı ve gerçekçi 3D mobil futbol oyunuyla keyifli ve heyecanlı dakikalar geçireceksiniz. Oyunda bulunan oyuncuların isim ve görüntüleri lisanslıdır. Oyunu kurabilmeniz için gerekli sistem gereksinimi 2GB ve daha üstü RAM Android 6.0 ve üzeri cihazlarda kullanılması önerilmektedir.

Light a Way (Unreleased): Keyifle ve heyecanla oynayabileceğiniz bir oyun olan Light a Way ilerlemeli bir oyun ve ilerledikçe yeni bölümlerin kilitlerini açmanız gerekiyor.

Paladins Strike: Çoklu oyun modlarına sahip, takımlar kurarak düşmanlara karşı savaşan ve gerçek zamanlı olarak 5’e 5 çoklu oyuncu özelliğiyle arkadaşlarını toplayarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda diğer kişilerle de tanışabiliyorsunuz.

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION: 10 heyecan dolu bölümüyle bir hikaye içerisinde oynanan oyun.Şunu belirtmekte fayda var oyunu kurabilmeniz için gereken hafıza 5 GB veya daha üzeri olmalıdır. Oyunun yüksek çözünürlükle versiyonu da mevcut bunun için gereken hafıza alanı ise 8 GB ve daha üzeri alana sahip olmanız gerekmektedir. Oyunu oynamanız için gereken sistem gereksinimi Android 5.0, 1.5 GHz veya üzeri işlemci, 2GB Ram ve daha üzeri.

Battle Breakers: Çeşitli ekipler oluşturarak gezegeni geri almak için ilerleyen bir oyun.

Savaş Meydanı: Tamamen Türkçe olan oyun askeri bir strateji oyunu. Kendi ordunuzu kurarak kendiniz yönetebilir, rütbe atlayabilir, Kahraman olabilirsiniz. Çeşitli  özelliklere sahip ve heyecanla oynayabileceğiniz bir oyun.

The Sims™ Mobil: The Sims oyununu bilmeyen yoktur sanırım. The sims şimdi mobil oyunuyla Akıllı cihazlara gelmeyi bekliyor. Ön kayıt yaptırarak oyuna sahip olabilirsiniz. Çeşitli karakterle oluşturup, sanal dünyanızı oluşturabilirsiniz.

Bullet Strike Battlegrounds: Yine gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu. Karakter özelleştirme, erkek ve kadın karakterler oluşturarak oynayabilirsiniz.

İstedğiniz Oyun için Ön kayıt buradan yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.