Kapat

Xperia Z3+’ün Isınmasını Folyo ile Önlediler | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Xperia Z3+’ün Isınmasını Folyo ile Önlediler

Anasayfa
Mobil Xperia Z3+’ün Isınmasını Folyo ile Önlediler

xperia-z3-un-isinmasini-folyo-ile-onlediler

Geride bırakmış olduğumuz ay içerisinde Sony firmasının geliştirmiş odluğu Xperia Z3+ hakkında oldukça can sıkıcı raporlar yayınlanmıştı.

Raporların devamın da ise ürünün oldukça fazla ısındığını vurgulanmıştı. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için Sony Xperia Z3+ kullanıcıları oldukça etkili fikirler ortaya çıkarttı.
Yaşanan ısınma sorunlarına baktığımız da Qualcomm firmasının geliştirmiş olduğuSnapdragon 810 CPU ürünü de beraberinde etkilenenlerdendi. Cihazın ısınmasının nedeni de zaten Snapdragon 810 gösterildi. Ne kadar servise verseler bile bu duruma hiçbir şekilde çözüm olmayacağını ve telefonlarına da oldukça tutkulu bir şekilde bağlanan kullanıcıların üretmiş olduğu fikirler oldukça etkileyeceği.

sony-xperia-z3-plus-isinma-sorununa-cozum-1

Kullanıcıları esasında baktığımız da cihazın alüminyum gövdesinin ısıyı dağıtmasını gerekiyor fakat cam ile kaplı olduğundan dolayı da bu tarz işlemleri gerçekleştiremiyor. Kullanıcılar da bu hata üzerinden yola çıkarak yapmış oldukları işlemler sonucunda cihazlarına hayatta tutmayı başardılar.

[mavibuton]Kaynak[/mavibuton]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir