TechnoSehir

Xiaomi’den 1 Nisan Şakası mı? Tam 20 Yeni Ürün Geliyor…

Xiaomi’den 1 Nisan Şakası mı? Tam 20 Yeni Ürün Geliyor…

Xiaomi’den 1 Nisan Şakası mı? Tam 20 Yeni Ürün Geliyor… Belki de çoğumuza 1 Nisan Şakası gibi gelebilir ama Evet! Xiaomi, 1 Nisan’da tam 20 adet farklı ürünü piyasaya süreceğini açıkladı. Bu bomba gibi haber sadece Teknoloji çevrelerini değil aynı zamanda Xiaomi hissedarlarını da oldukça heyecanlandırmışa benziyor. Zira, haberden sonra Xiaomi hisseleri de artmaya ve yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Peki akıllı telefon markasının gündemindeki bu 20 yeni ürün hangileri? Dilerseniz gelin hep birlikte bakalım!

Xiaomi'den 1 Nisan Şakası mı Tam 20 Yeni Ürün Geliyor…

Rekor Ürün Tanıtımı…

Xiaomi’nin Nisan 1’de görücüye çıkarmayı planladığı 20 ürün ile bu alanda önemli bir adım atmakla birlikte kırılması zor bir rekora da imza atacak gibi görünüyor. Aralarında; Mi Notebook, Mi Walkie Talkie telsiz, VR teknolojili sanal gerçeklik gözlüğü, termometre, sanal baskül, termometre ve daha birçok ürünün bulunduğu bu sanal furyayı önümüzdeki günlerde technosehir ailesi olarak daha yakından inceleme fırsatı bulacak ve sizlerle paylaşacağız.

Mi Fan Festivaline çok kısa bir süre kala bu haberin kulislere düşmesi de ayrı bir heyecan yaratmış oldu. Redmi 7 ile sunulacak olan bu yeniliklere şimdilik resmi bir ağızdan açıklama yapılmış değil ama çok büyük ihtimal ile önümüzdeki günlerde resmi çevrelerce de lansmanı yapılacaktır. Pazartesi gün ki etkinliklerden ve gelişmelerden haberdar olmak için lütfen takipte kalınız.

[affiliate_news id=”6518″]

Wang Yuan’ın aktardığına göre aynı zamanda bu etkinliklerin en önemli konuğu da; Mi 9 Roy Wang Edition olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda güçlü duyumlara göre yeni bir işletim sistemin ilk aşaması da bu etkinlikle birlikte hayata geçirilecek…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.