Kapat

Windows XP Manzara Resminin Yeni hali Görenleri Şaşırtıyor! İşte O manzaranın Yeni Hali

Anasayfa
İnternet Windows XP Manzara Resminin Yeni hali Görenleri Şaşırtıyor! İşte O manzaranın Yeni Hali

Windows XP Manzara Resminin Yeni hali Görenleri Şaşırtıyor!

İşte O manzaranın Yeni Hali

Windows XP Masaüstü duvar kağıdını hepiniz hatırlıyorsunuzdur. 1 milyar kişinin duvar kağıdı olarak kullandığı manzaranın yeni hali görenleri şaşırtıyor.


Charles O’Rear tarafından 1988 yılında yaklaşık 20 yıl önce çekilen bu manzara fotoğrafı, ilk olarak Corbis adlı platforma yükledi ve ardından Bill Gates tarafından bu manzara fotoğrafı satın alınarak Windows XP iletim sisteminde arkpa plan duvar kağıdı olarak kullanıldı. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinde Sonoma County’de çekilen bu manzara tekrar görüntülenmek istendi ancak manzara eski yerini otlar ve tarlaya bırakmış olarak görüntülendi.

Yeşil bakımlı bu manzara resmi şimdi ise bakımsız bir arsa ve sararmış otlarla bakımsız bir şekilde sosyal medyada büyük bir tepki uyandırdı. Koruma altına alınmayan bu bölgeye tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Önceki yazıyı okuyun:
DJI-Mavic-Pro-Drone
Turkcell’den Tarifenize Ek DJI Mavic Pro Drone

Türkiyenin En iyi operatörlerinden olan Turkcell, kullanıcılarını teknolojiyle buluşturacak kampanyalar sunuyor. Tarifeniz üzerine ek olarak  taksitli satın alabileceğiniz DJI Mavic...

Kapat