Kapat

Windows 10 Mobile Resmen Geliyor | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Windows 10 Mobile Resmen Geliyor

Anasayfa
Mobil Windows 10 Mobile Resmen Geliyor

windows-10-mobile-resmen-geliyor
Merakla beklenen Windows 10 Mobile’in ne zaman çıkacağı resmi olarak duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Microsoft, 6 Ekim gecesi yaptığı etkinlikte yeni amiral gemileri olan Lumia 950 ve Lumia 950 XL’ı tanıttı. Ancak bütün teknoloji severler tarafından beklenen haber Windows 10 Mobile tarafındaydı. Yeni telefonların ve eski Lumia telefonların Windows 10 Mobile’e ne zaman kavuşacağı merak konusuydu. Windows bu konuyla ilgili açıklama yaptı ve Windows 10 Mobile’in aralık ayından itibaren yayınlanacağını duyurdu.

Tüm Lumia kullanıcıları bu konuya sevinmesinler çünkü, hem tam tarih verilmedi hem de dağıtıcı kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Aynı zamanda 8GB gibi bir alana ihtiyaç duyduğu için Lumia 530 gibi küçük kapasiteli telefonların yüklemeyeceğini üzülerek söylüyoruz. Aynı zamanda hafıza yeterli olsa bile, performans sorunları yaşanabilir. Tüm bunlar da sorun olmadan çalışıyor olsa bile bazı yeni özelliklerin de kullanılamaması söz konusu olacak. Bu yüzden yeni telefonların satış oranlarının yüksek olacağı konuşuluyor.
KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kişisel Akıllı Bileklikler Geliyor

Tamamen kişiselleştirebilir akıllı bileklik Gernio firması tarafından üretildi. Fiyatı ve özellikleri göz dolduruyor. Detaylar haberimizde Akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı...

Kapat