Kapat

WhatsApptan Sohbet Sabitleme Özelliği

Anasayfa
Sosyal Medya WhatsApptan Sohbet Sabitleme Özelliği

WhatsApptan Sohbet Pinleme Özelliği

Mesajlaşma ve sosyalmedya plartformu olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp her geçen gün yeni özellikler peşinde koşmaya devam ediyor. Bu kez getireceği özellik ise Sohbet pinleme yani sabitleme özelliği olacak. Getireceği özellik diyoruz çünkü şuan WhatsApp beta kullanıcıları tarafından test edilmeye başlandı.

Whatsapp  test aşamasında olup bu özellik grup ve sohbet mesajlarında artık en çok mesajlaşdığınız kişiyi sabitleyebileceksiniz. Bu özellik ile sabitlediğiniz sohbet başka bir kişiden mesaj geldiği zaman aşağı kaymayacak ve sürekli en başta sabitlenmiş şekilde yer alacak.En sık kullandığınız 3 sohbeti listenin en başında sabitleyebileceksiniz.

Bu özelliği kullanmak ise oldukça basit. sabitleyeceğiniz sohbetin üzerine basılı tuttuğunuzda üst bölümde yer alan pin simgesini seçmeniz yeterli olacak. Artık belirlediğiniz sohbeti sabitlemiş oldunuz.


WhatsAppın bu özelliği şuan test aşamasında olduğu için en kısa zamanda Android ve IOS kullanıcıları için yayınlanmış olacak.

 

Önceki yazıyı okuyun:
WannaCrypt Saldırıları Hakkında Microsofttan Açıklama

Geçtiğimiz günlerde dünya genelinde yapılan siber saldırıdan 150 ülke etkilenerek 10 bine yakın kurumun ve 200 bin bilgisayarın, WannaCrypt Virüsünün...

Kapat