Kapat

WhatsApp’tan 2 önemli Güncelleme (Android için) | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

WhatsApp’tan 2 önemli Güncelleme (Android için)

Anasayfa
Sosyal Medya WhatsApp’tan 2 önemli Güncelleme (Android için)
WhatsApp Güncelleme

WhatsApp hızlı bir şekilde güncellemelere devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı ve kullanıcıların işini kolaylaştıracak özellikler sunmaya devam ediyor.

Android için 2 önemli güncelleme sunan WhatsApp İOS platformunda daha önce yayınlanan ses kaydetme özelliğindeki kilit özelliğini android platformuna getirmek için beta sürümünü yayınladı.

Karşı tarafa ses kaydedip göndermek için ses butonuna basılı tutmak zorunda kalmayacaksınız. Ses butonuna 0.5 sn bastığınızda yukarı doğru çıkan kilitleme özelliğiyle ekrana basılı tutma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Sinir edici bir durumdu bu özellik mantıklı olmuş.
Whatsaap ses kaydedici

Diğer bir özellik ise uygulamaya indireceğiniz sticker paketlerinde yapılan güncelleme ile birlikte indireceğiniz paket boyutlarını hakkında bilgilendirileceksiniz. İndireceğiniz paketin cihazınızda ne kadar alan kaplayacağını görebileceksiniz.

Whatsapp sticker paketleri

Her iki güncellemede şuan test aşamasında olup güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda bir bilgi yok. Ancak bu güncellemenin kısa süre içerisinde yayınlanacağı kanaatindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir