Kapat

WhatsApp Spam Mesajlarını Engelleyecek | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

WhatsApp Spam Mesajlarını Engelleyecek

Anasayfa
Sosyal Medya WhatsApp Spam Mesajlarını Engelleyecek
WhatsApp Spam Mesajlar

Popüler mesajlaşma ve arama uygulaması olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp gündeme getirdiği yeni özelliklerine bir yenisini ekliyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen özelliği sunmaya hazırlanan WhatsApp kullanıcı deneyimlerini ciddiye almaya devam ediyor.
Günümüzde reklam, haber ve buna benzer sahte mesajları gerek sosyal medya platformlarında gerekse maillerinizde sık sık rastlar olduk. Neyse ki bu tür sahte mesajların önüne geçebilmek için spam klasörü veya engelleyici gibi özelliklerle bu mesajlardan kurtulabiliyoruz.

Günlük olarak sık kullandığımız mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bu kez birden fazla gelen spam mesajlarının önüne geçmeyi hedefliyor. WhatsApp sahte mesaj, haber ve reklam gibi mesajların önüne geçebilmek için geliştirdiği  spam engelleme özelliğini uygulamaya entegre edecek ve 25 ten fazla gönderilen mesajları spam olarak değerlendirip, mesajı göndereni otomatik olarak engelleyecek.Kullanıcının ekstra bir ayar yapmasına gerek kalmayacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Project Linda
Razer’dan Telefonu Dizüstü bilgisayara çeviren Linda Ces2018’de tanıtıldı

Oyuncuların yakından tanıdığı Razer markasının son yıllarda teknolojik alanda sunmuş olduğu ürünler oldukça başarılı gözüküyor. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden...

Kapat