Kapat

Whatsapp Siri Güncellemesi

Anasayfa
Haberler Whatsapp Siri Güncellemesi
whatsapp siri guncellemesi

Whatsapp Siri Güncellemesi…

Her geçen gün ardı sıra güncellemler sunan whatsapp bu kez yeni bir güncelleme ile tekrar karşımıza çıkıyor. Bu güncelleme ile birlikte İOS tabanlı Iphone ve Ipadlarde bulunan sanal astan olan siri ile entegrasyonlu bir şekilde çalışabilecek. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor, evde işte arabada ve bir çok yerde hayatımızda yer alıyor. Whatsapp getirdiği yeni güncelleme ile birlikte Iphone ve Ipad kullanıcılarının gelen mesajları siri tarafından sesli olarak okunabilecek. Arabada giderken veya oturduğunuz yerden telefonunuzu elinize almadan mesajlarınızı siri sizin için okuyabilecek. Bunun için sesli olarak komut verdikten sonra siri sizin için whatsappa gele mesajlarınızı sesli olarak size bildirecek.Güncellemede artı olarak kişi bilgileri ve grup bilgileri ekranında, aramalar sekmesindede görsel düzenlemeler yapıldı.

Belirtmemizde fayda var. Bu özellik IOS 10.3 ve üzeri sürümlerde kullanılabilmektedir. Whatsapp bir sonraki güncellemede ne ile karşımıza çıkacak merakla bekliyoruz.

 

Önceki yazıyı okuyun:
google play
Google Play Store’da Her Hafta Ücretsiz Uygulama Devri

Google Play Store'da Her hafta Ücretsiz Uygulama Devri Google Play store'da artık her hafta bir ücretli uygulama yada oyun ücretsiz...

Kapat