TechnoSehir

WhatsApp Android için muhteşem bir özellik getiriyor

WhatsApp Android için muhteşem bir özellik getiriyor

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp güncelleme üstüne güncelleme getiriyor. Daha önceki haberlerimizde sunduğumuz özelliklerin henüz beta aşamasında olduğu özellikler yayınlanmadan bir başka beta sürümünde olan özellik beta test programında bulunan kullanıcılar için sunulmuş durumda.

[affiliate_news id=”5258″]

Android için sunulan bu özellikle “Yüksek öncelikli bildirimler” olarak isimlendirilen bu özellikle, bildirim ekranında gelen mesajları öncelik gösterdiğiniz kişiyi pinleyebileceksiniz.

WhatsApp sohbetleriniz den veya gruplarınız dan gelen bildirimleri, Telefonunuzun bildirim ekranına gelen mesajı sabitleyebileceksiniz. Bu özellik sohbetlerde önem verdiğiniz kişiyi pinleme özelliğine benzer şekilde sabitleyebileceksiniz. Bunun için kişinin bildirim ayarlarından bu özelliği aktif etmeniz yeterli.
WhatsApp Beta 2.18.117 Beta sürümü ile sunulan bu özellik sadece Android için getirilecek. IOS platformu bu özelliği sunmadığı için Android platformunda kullanıma sunulacak.

Whatsapp

“Yüksek öncelikli bildirimleri kullan” özelliği Android 5.0 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışacak. Beta aşamasında olan özelliği Google Play Store Beta test programına katılan kullanıcılar güncelleme yaparak özelliği test edebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.