TechnoSehir

Webrazzi Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor!

Webrazzi Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor!

Yıllardır Türkiye’nin en büyük sektör buluşmalarını gerçekleştiren lider teknoloji yayını Webrazzi yeni online konferans serisi ile okuyucularına yeni bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Eticaret, mobil, dijital, finansal servisler ve girişimcilik gibi dikey alanlarla düzenlediği tek günlük (tematik) konferanslara ek olarak yılda bir kez Webrazzi Summit adında Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansını düzenleyen Webrazi; yerli ve yabancı binlerce konuk ve yüzlerce konuşmacıyı ağırladığı konferanslarına sadece internet ortamında yayınlanacak yeni bir konferans serisini daha dahil ediyor.

Yapı Kredi’nin katkıları ile hayata geçen online konferanslarda SaaS ve Marketplace (pazar yerleri) gibi en sıcak girişim kategorilerine ek olarak Fintech, IoT,BigData ve Code (yazılım) gibi günümüzün en ilgi çekici konu başlıkları sektörün deneyimli isimleri ile birlikte Webrazzi.com üzerinden canlı yayınlarile konuşulacak.

İlk konferans yarın SaaS ile başlıyor!

Kullanıcıların kullandıkları ölçüde ödeme yapabildiği, bulut tabanlı olarak çalışan, güvenli, kurulumu kolay ve oldukça düşük maliyetli, yıllar boyu kullanılabilir yazılım ürünleri her geçen gün hayatımıza daha fazla dokunmaya başlıyor.

Hem kullanıcılar hemde girişimciler için SaaS pazarının ele alınacağı Webrazzi Online  Konferanslarının ilk serisi sektörün bu anlamdaki en kapsamlı etkinliklerden biri olacak.

Tamamı ücretsiz olarak gerçekleştirilecek konferanslara ait tüm detayları aşağıda  bulabilirsiniz.

 

20 Eylül 10:00 – SaaS Konferansı

27 Eylül  10:00 – Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) Konferansı

4 Ekim 10:00  – Big Data (Büyük Veri) Konferansı

11 Ekim 10:00 – Code (Yazılım) Konferansı

1 Kasım 10:00 – Fintech (Finansal Servisler) Konferansı

15 Kasım 10:00  – Marketplace (Pazaryerleri)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.