TechnoSehir

Vodafone’dan Tek Tıkla Dijital Fotoğraflarınızı Bastırın

Vodafone’dan Tek Tıkla Dijital Fotoğraflarınızı Bastırın

Vodafone aboneleri Dijital Fotoğraflarını tek tıkla uygulama sayesinde bastırabilecek.Detaylar haberimizde..

İlerleyen teknoloji sayesinde günlük hayatımızda ki tüm işler neredeyse artık dijitalleşmeye başlıyor. Vodafone dijital servislerine bir yenisini daha ekleyerek akıllı telefonunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda yer alan beğendiğiniz dijital fotoğraflarınızı uygulama sayesinde fotoğraflarınızı yükleyerek baskıya verebiliyorsunuz.

Vodafone Fujifilm işbirliğiyle sunulan dijital Fotoğraf baskı hizmetini, Telekominikasyon sektöründe bir ilk olarak abonelerine hizmet sunuyor. Ayda sadece 8 TL ve 12 ay faturanıza yansıyacak olan bu hizmet sayesinde dijital fotoğraflarınızı baskıya verebiliyorsunuz.

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Vodagraf hizmetini kullanmak isteyen abonelerin öncelikli olarak Vodafone mağazalarını ziyaret ederek paket satın almaları gerekmektedir. Daha sonra AppStore veya Google Play Store‘a girerek Fujibas uygulamasını akıllı telefonlarını indirmeleri gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra paket seçimi yaparak işlemleri tamamlıyor.Sistemde yararlanabileceğiniz 2 paket yer alıyor. Birinci paketi seçen müşteriler 70 adet Kare, Klasik veya Retro fotoğraf baskısı hizmetinden yararlanırken, ikinci paket seçimini yapan müşteriler ise 25 adet Kare, Klasik veya Retro fotoğraf baskısı  hizmetinden yararlanıyor. Fotoğraf baskı paketini seçtikten sonra fotoğraf seçimi yapacağınız bir seçenek karşınıza çıkıyor. Akıllı telefonunuzun galerisinde veya Facebook ve İnstagram üzerinden fotoğraf yükleyecekseniz seçenekleriden birini seçip işlemlere devam ediyorsunuz.

Uygulamaya paket dahilinde yüklenen dijital fotoğraflarınız mat ve parlak fotoğraf kağıdı seçenekleriyle baskıya alınıp daha sonra Fujibook Fotoğraf kitabı halinde hazırlandıktan sonra tarafınıza 3 iş günü içerisinde belirteceğiniz adrese teslimi gerçekleşiyor.

Vodafone’un dijital fotoğraf servisini değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin AKSOY şunları belirtti:

“Vodafone olarak, dijitalleşmeyi hayatın her alanında yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, müşterilerimizin hayatına değer katanürün ve servislerimize bir yenisini daha ekledik. Fotoğraf dünyasının önde gelen markalarından Fujifilm ile yaptığımız işbirliğiyle, müşterilerimize ayda sadece 8 TL ödeyerek 2 farklı Vodagraf Fotoğraf Baskı Paketi’nden birine sahip olma imkânı sunuyoruz. Bu paketlerle müşterilerimiz, akıllı telefonlarındaki ya da Instagram ve Facebook hesaplarındaki fotoğraflarını tek tıkla bastırabilecek ve böylece anılarına daha kolay ulaşabilecek. Vodafone olarak, dijital servislerimizle müşterilerimizin hayatını sadeleştirmeye devam edeceğiz.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.