TechnoSehir

Vodafone’dan 9 GB İnternet Bedava!

Vodafone’dan 9 GB İnternet Bedava!

Vodafone kampanyalarına devam ederek kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor. Vodafon’dan 9 GB İnternet bedava kazanmak için bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Vodafone 9 GB İnternet Nasıl Kazanabilirim

Vodafone yanımda uygulaması kullanıyorsanız menüde yer alan Davet et kazan seçeneğini kullanarak Arkadaşını davet ederek 3 ay boyunca geçerli olan hediye 9 GB İnternet kazanabilirsin…

Yanımda uygulamasına giriş yapın ve menüye girin. Menüde yer alan Davet et kazan seçeneğine girin ve ekrana gelen Arkadaşını Davet Et butonuna tıklayın. Daha sonra paylaşım yapacağınız platformlar karşınıza gelecek. Paylaşım linkini hangi platformdan gönderme yapacaksanız seçin ve daha sonra gönderin. 

Arkadaşınız gelen linke tıklayarak dört adımda işlemleri gerçekleştirebilir. Tarifeleri incele butonuna tıklayarak tarife seçip formu doldurması ve adımları tamamlayıp 9GB internet kazanma hakkını elde et. Tarife seçeneğinde zorlanırsanız Beni Ara Butonuna tıklayarak Vodafone tarafından sizi aramalarını isteyebilirsiniz.

Kampanya koşullarına dair maddeleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abonenin https://www.vodafone.com.tr/ üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçenekleri ile Vodafone müşterisi olması gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde verilecek internet hediyeleri, link üzerinden başvuran davet edilen abonenin internet üzerinden aktivasyonu tamamladıktan sonra otomatik olarak hem davet edenin hem de edilenin hesaplarına tanımlanacaktır.
  • Davet eden aboneler sınırsız sayıda kişiyi davet edebilir.
  • Kampanyanın geçerli olması halinde hem davet eden abone hem de davet edilen abone 3 ay boyunca geçerli 9 GB internet kazanacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abone, davet eden abonenin gönderdiği link üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçeneklerinden biri ile Vodafone’lu olmak üzere başvurusunu tamamlaması gerekmektedir. Hediye internetin kazanılabilmesi için davet edilen müşterinin aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.
  • Promosyonlar, ilgili koşullar sağlandıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
  • Vodafon’un kampanya özelliklerinde Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kazanılan promosyonlar sadece yurt içinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda(roaming) kullanılamayacaktır.KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.
  • Adil Kullanım : Sunulan hizmetin bireysel kullanıldığı durumlarda Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.