TechnoSehir

Vodafone Seviyorum İnternet Kampanyası 5 Yıllık Hediye İnternet Paketi Kazan

Vodafone Seviyorum İnternet Kampanyası 5 Yıllık Hediye İnternet Paketi Kazan

Vodafone Seni seviyorum Kampanyası dahilinde Çekilişe katılıp 5 Yıllık Hediye İnternet Paketi kazanma şansı yakalayabilirsin.

Kampanya dahilinde çekilişe katılacak olan kullanıcılar Çekiliş sonucunda kazanan kullanıcıya 5 yıl boyunca kullanabileceği 1 TB internet hediye edilecek. Ayrıca kampanyaya katılacak olan tüm kullanıcılara bir gün boyunca kullanabilecekleri 3GB internet bedava hatlarına yüklenecek. Seviyorum İnternet Kampanyası 2019 Mayıs ayına kadar sürecek.

Vodafone Seviyorum internet Kampanyasına katılmak için ne yapılması gerekiyor ve diğer bilgilere detaylıca birlikte bakalım. Vodafone bu kampanya ile birlikte kullanıcıların yüzlerini güldürmekle kalmadı diğer operatör kullanıcılarında yüzlerini güldürmeyi başardı. Kampanya dahilinde ankete katılan herkese 3GB internet Bedava.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Öncelikle kampanyaya katılan her kullanıcı bedava 3GB interneti bir gün boyunca kullanabilecek.Bunun için kampanya dahilinde sunulan ankete katılmanız yeterli olacak. Ankete katılmanız doğrultusunda ilk olarak internet alışkanlıklarınızla ilgili size 4 soru yöneltiliyor daha sonrasında telefon numaranızın girilmesi isteniyor. Telefonunuza gelen onay koduyla işlemi tamamlayarak akabinde kişiliğinizle ilgili 10, toplamda 14 soru yöneltiliyor.

seviyorum internet kampanyası

seviyorum internet kampanyası

Kampanya detayları;

  • Kampanyadan hat başına yalnız bir kullanıcı yararlanmaktadır.
  • Kampanyadan kazanılan 3GB bedava internet 1 gün boyunca kullanılabilecek.
  • Kampanyaya katılan diğer operatör kullanıcıları hatlarını Vodafone taşıdıkları andan itibaren bir ay geçerli olacak olan hak kazandıkları 3GB Bedava interneti  hatlarına yüklenecektir.
  • Kampanyaya Vodafone seviyorum internet sayfasından katılabilir, çekilişe katılma hakkı kazanabilir, bedava 3GB internet kazanabilirsiniz.

seviyorum internet kampanyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.