Kapat

Vodafone Şebeke Neden Yok ?

Anasayfa
Kurumsal Vodafone Şebeke Neden Yok ?

Bugün sabah saatlerinde başlayan ve Tüm Türkiyede yaşanan şebeke sorununun kaynağı henüz bilinmiyor.

Arama yapılamıyor ve aramalar Kabul edilemiyor ?

21 Kasım Pazartesi günü yani bugün öğlen öncesinde bilinmeyen bir sebepten ötürü aniden çekim gücü düşen ve tüm Vodafone numaralarının ne arama yapabilme ne de arama kabul edebilme özelliği kullanım dışı kaldı. Bir anda telefonlarda yazan ‘Servis Dışı’ ibaresi tüm kullanıcıları şaşırtmış durumda. Vodafone tüm hizmetleri şuan sınırlandırışlmış durumda. Kullanıcılar bu durumdan oldukça rahatsız oldu.

Vodafone’nin 10 Milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor olması, hayatı felç etti.

Ülkenin tamamında yer yer ve Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinde özellikle Vodafone’nin çöktüğü ortaya çıktı. Vodafone hattı çekmeyen kişilerin müşteri hizmetlerine yaptığı aramalar nedeniyle de müşteri hizmetleri servisi çağrılar nedeniyle yetersiz kaldı.

Vodafone şebeke sorununun kaynağı hakkında henüz net bir açıklama yapılmamışken, sorunun gün içinde çözülmesi bekleniyor. Bakım çalışmasınında olabileceği tahmin edilerek, umarız büyük bir sorun yoktur.

Ayrıntılar geldikçe sizinle paylaşıyor olacağız.

Önceki yazıyı okuyun:
Huawei Mate 9 Lite Tanıtıldı !

Huawei Son zamanlarda akıllı telefon sektöründe önemli girişimlerde bulunmaya devam ediyor. İlk olarak Mate 9 Porsche Design ve ardından Mate...

Kapat