TechnoSehir

Twitter Gece Modu Nasıl Aktif Edilir?

Twitter Gece Modu Nasıl Aktif Edilir?

Sosyal Medya devlerinden biri olan Twitter Gece Modu özelliği nasıl aktif edilir? Gece Modu ne işe yarar? Gibi sorularına birlikte cevap verelim.

Günün büyük çoğunluğunu sosyal medyada geçiriyoruz. Akıllı telefondan veya bilgisayar başında vakit geçirenler Twitter da çok zaman geçiriyorsanız özellikle geceleri karanlıkta beyaz ışık yansıyarak gözleri oldukça yorabiliyor.  Twitter bunu farketmiş olmalı ki  birkaç ay önce gece modu özelliğini devreye alarak bu sorunu ortadan kaldırarak kullanıcıların beğenisini toplamıştı. Gece modu özelliği tıpki YouTube koyu tema özelliğiyle aynı çalışmakta.  Peki gece modunu nasıl aktif edebiliriz.

Gece Modu Özelliği Nasıl Aktif edilir? (Web)

Öncelikle bu özelliği aktif edebilmeniz için Twitter hesabınızda oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra sağ üst köşede yer alan Profil resminize girerek açılan pencerede en altta kısımda bulunan Gece modu seçeneğinin tıklamanız yeterli olacaktır. Özellikle karanlıkta bilgisayar kullananlar için güzel bir özellik olan bu mod sayesinde artık yansıyan beyaz ışık, karartılarak gözlerinizin yorulmasını engellemiş olacak.

Twitter Gece Modu

Twitter Gece Modu

Gece Modu Özelliği Nasıl Aktif edilir? (Mobil)

Twitter Mobil uygulamadan modu aktifleştirmek için izleyeceğiniz yol, uygulamada hesabınıza giriş yaparak Profil resminize tıkladığınız açılacak ekranda en altta sol kısımda yer alan simgeye dokunmanız yeterli olacaktır. Artık Twitter gece modu kullanılmaya hazır. 

 

Twitter Gece Modu Twitter Gece Modu Twitter Gece Modu Twitter Gece Modu  

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.