TechnoSehir

Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Yapmanız Gerekenler

Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Yapmanız Gerekenler

Hayatımızın her noktasında internet denen teknoloji yer alıyor. Hayatımıza o kadar entegre etmişiz ki internetsiz yaşamak neredeyse imkansız gibi görüyoruz. Etrafımıza baktığımızda herkesin elinde Akıllı telefonlar, tabletler ve buna benzer cihazlar var. Kimisi işiyle ilgili, kimisi sosyal medya, kimiside eğlence amaçlı. Artık hemen hemen her şeyi internetten halleder olduk. Hal böyleyken olmadık bir anda internet paketinizin bittiğini düşünün. Bazen kampanyadan yararlandığınız hediye internet paketleriniz hayat kurtarabiliyor.

Turkcell Kampanya Hediye İnternet paketlerini sizler için derledik ve aşağıda paylaştık.

Otomatik Ödeme Talimatı ver 2GB İnternet Kazan

Bu kampanyada Faturalarınıza ait otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman 2GB internet Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kimler Yararlanabilir ?

  • Kampanyadan Bireysel ses hattı sahibi yararlanabilirken, yurt içi internet hizmetlerini kullanabileceklerdir.Ayrıca 27.07.2017 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren ve daha önce bu kampanyadan yararlanmamış tüm müşteriler yararlanabilmektedir.
  • Her müşteri kampanyada sadece 1 kez yararlanabilmekte ve kampanya 150.000 katılım limitiyle sınırlıdır.
  • Kampanyaya katılabilmek için otomatik talimatının verilmesi ve talimatla birlikte ilk faturanın ödenmesi yeterli olacaktır.

Turkcell Yeni Hatlara 8GB internet Kampanyası

Turkcell yeni hat başvurusu yapanlara hediye 8 GB internet kazanma fırsatı Turkcell’den. Turkcell Yeni hat başvurusu için formu doldurmak ve göndermeniz doğrultusunda Turkcell tarafından aranacaksınız ve işlemler yapıldıktan sonra 8GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Detaylı bilgiyi arandığınızda müşteri temsilcinizden öğrebebilirsiniz.

Bip Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell hizmeti olan Bipten, mesajlaştıkça kazanmak mümkün.Bip üzerinden arkadaşlarınızla yoğun mesajlaşıyorsanız tam size göre bir kampanya. Kullanım yoğunluğuna göre ilgili ay içerisinde bip yıldızları belirlenerek bilgilendirme mesajı alırsınız. 1.000, 3.000, 5.000 mesaj hedefine ulaştığınızda tarafınıza bildirim gelecek ve Bip Özel Haftalık 2GB hediye internet paketi kazanma şansını elde etmiş olacaksınız.

  • Kampanya 19 Mayıs 2017 – 31 Mart 2019 tarihine kadar devam etmektedir.
  • Kampanyadan kazanılan haftalık hediye 2GB internet paketinizden ilgili ayda sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Hediye

Turkcell kuruluşu olan Paycell ile faturanızı ödeyin 1GB internet kazanın.Paycell uygulamanızı cebinize indirerek faturanızı ödeyin veya Turkcell Mağazalarına giderek ilk kurum faturanızı ödeyin Hediye 1GB internet kampanyasından yararlanın.

  • Kampanyadan yararlanmak için FATURA yazıp 5955’e gönderin ve ardından daha sonra Paycell uygulamasından faturanızı ödeyin yada
  • Turkcell mağazalarından ilk kurum faturanızı ödeyin ve bedava 1GB internet kazanın.
  • Kampanyadan elde ettiğiniz hediye 1GB internet paketinizi 1 hafta içerisinde kullanmanız gerekmektedir.
  • Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilmektedir.
  • Kampanyadan sadece bireysel hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Merak ettiklerinizi bizlere yorum yazarak sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.