TechnoSehir

Türk Korku Oyunu NO:70 Eye Of Basir

Türk Korku Oyunu NO:70 Eye Of Basir

Yaklaşık bir yıl önce tanıtımı yapılan ve uzun süredir türk oyun severlerini merakla beklediği yerli oyun NO:70 Eye Of Basir  Piyasaya çıkmış durumda.

Oyunun hikayesine bakacak olursak;

No70: Eye of Basir; korku, macera ve bulmaca türünde bir video oyundur. Çocukluklarını babaannesiyle birlikte geçiren iki kardeş, bu evde yaşadıkları 10 yıl boyunca bazı paranormal olaylara maruz kalmışlardır. Babannelerinin ölümünden sonra evden ayrılır ve farklı hayatlar yaşamaya başlarlar. Aradan geçen 20 yılın ardından Erhan başarılı bir arkeolog, Aras ise iyi bir kreatif direktör olmuştur. Erhan bir sabah uyandığında evinde bir şeylerin değiştiğini fark eder. Araştırma yapıp neler olduğunu anlamaya çalışırken aniden ortadan kaybolur ve kendisinden haber alınamaz. Aras, kardeşini bulmak için onun izinden gitmeye karar verir, fakat neler yaşayacağı hakkında hiç bir fikri yoktur.

Firmanın ilk oyunu olan   NO:70 Eye Of Basir  üç farklı bölümüyle yaklaşık iki buçuk saatlik bir oyun sunmaktadır. Kısa süre içerisinde  oyuna yeni bölümlerinde ekleneceği haberini verelim. Şuanda Steam üzerinde satışa sunulan yerli oyun  31 TL ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.