TechnoSehir

Total War: Three Kingdoms Oyun Tanıtımı

Total War: Three Kingdoms Oyun Tanıtımı

Çin, savaş oyunları alanında her zaman en iyisini sunuyor. Tüm platformlarda oynanabilen savaş oyunları ile hem görsel anlamda hem de savaş kurgusu anlamında, mükemmel yapıtlar ortaya koyuyor. Bunlardan sonuncusu ise sizi etkileyeceğine ve PC başında harika zaman geçireceğinize inandığımız Total War: Three Kingdoms oyunu. Bu oyunda harika senaryolara, seçilen üç imparatorluğun farklı savaş stratejilerine, oyun içindeki savaş entrikalarına ve mükemmel oyun kurgularına hayran kalacaksınız.

 

Yerleşim Yerlerini Kuşatın ve Soluksuz Bir Savaşa Yelken Açın!

Üç imparatorluğun kıyasıya savaş mücadelelerine tanıklık edeceğiniz Total War: Three Kingdoms’da , hedefiniz yerleşim yerlerini keşfetmek ve saldırmak için doğru zamanı ve doğru savaş araç ve ekipmanlarını temin etmek olacaktır. Yeterli sayıda askerinize en iyi stratejileri öğreterek saldırmaları için emir vereceksiniz. Yeni casusluk stratejilerinin de eklendiği oyunda, diplomatik müttefikler kurma ihtiyacınız olacak ve ordularınız ile birlikte saldıracağınız yerin sosyal yapısını değiştirmeye çalışacaksınız. Kısacası bu oyunda, amatör ve basit hiçbir saldırıya izin yok. Güçlenmek ve strateji geliştirmek önceliğiniz olacak. Aynı zamanda casuslarınızı iyi eğitmeniz gerekecek!

Krallık dönemlerinin güçlü figürlerini ve kahramanlarını yöneteceğiniz bu oyunda, Çin, müttefikleri ve düşmanları ile birlikte üç imparatorluk üzerinde hakimiyet kurmak zorundasınız. Kısa süreli savaşların yerine uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak bu oyunda, yepyeni bir imparatorluk inşa edecek ve zamanın “Dünya’sına” hakim olmaya çalışacaksınız.

 

Güçlü Efektler ve Harika Oyun Deneyimi

Oyunda daha önce deneyimlemediğiniz savaş oyunu efektlerini göreceksiniz. Harika oyun deneyimi yaşayacağınız Total War: Three Kingdoms için söylenecek çok şey var ama sizin kendiniz bu deneyimi yaşamanızı isteriz. Özellikle casusluk ve savaş sanatlarının bu oyunda ne kadar önemli olduklarını göreceksiniz. Kahramanların ev askerlerin bu oyunda gerçeğe yakın bir profil ile temsil edildiğini gördüğünüzde ve oyun içi efektlerin sizi ne kadar çok etkilediğine şahit olduğunuzda, gerçek bir savaşın içinde olduğunuzu düşüneceksiniz.

Her krallık için farklı renkler ile temsil edilen alanlar, üniformalar, teçhizatları zırhları ve savaş araç ve ekipmanlarını bulacaksınız. Cesur bir savaş sanatı nasıl olur bunu deneyimleyeceksiniz. Bir diziyi anımsatan harika renkler ve animasyonlar ile süslü bu oyunu oynamak, size farklı bir oyun tarzını yaşatacaktır. Bununla birlikte hızlı ve tempolu atraksiyonlar ile yeni düellolara başlamak için sabırsızlanacaksınız. Savaş içerisinde, askerler öldükten sonra generallerin birbiri ile dövüşlerindeki incelikleri ve güçlü efektleri gördüğünüzde, daha önce böyle bir oyun oynamadığınızı göreceksiniz. Belki bu bizim abarttığımız gibi bir oyun olmayabilir ama inanın oynadığınızda bize hak vereceksiniz.

Alev füzeleri, mızraklar, silahlar ve daha birçoğu havada uçuşurken, siz sadece general olarak ordunuzun geri kalanının savaşı kazanmasına odaklanacaksınız. Savaş deneyimlerinizi bir oyuna yansıtmaya ne dersiniz?

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.