TechnoSehir

Tiktok Geliştiricilerinden Telefon Girişimi

Tiktok Geliştiricilerinden Telefon Girişimi

Tiktok Geliştiricilerinden Telefon Girişimi

TikTok şimdi de telefon çıkarma hazırlıklarına girişiyor. Son zamanların en popüler uygulamalarından olan TikTok popüler olduğu kadar sevilmeyen bir kitleye de sahip. Bu uygulamanın geliştirici firması ByteDance CEO’sunun açıklamalarına göre her zaman bir telefon çıkarma hayali olduğu ve bunu artık gerçekleştireceklerini belirtti.

TikTok, genç kitleye hitap eden ve milyonlarca kişinin kullandığı bir uygulama haline geldi. Zhang Yiming ise bu popülerliğinin son zamanlarda büyük paralar kazandırdığını ve bu paralar sayesinde de bir telefon çıkarma girişimlerinin olacağını insanlara bilgilendirdi. Telefon çıkarılması kesinleştiğinde ise ilk olarak Çin pazarında satışta olacağı düşünülmektedir.

 

Telefon Teknik Bilgileri

TikTok geliştirici firması ByteDance henüz telefon hakkında teknik bilgiler paylaşmamış olsa da meraklıları için bazı bilgileri verdi. Bu bilgiler arasında TikTok ve diğer programlarının telefonlarda ön yüklü bir şekilde geleceği vardı. Söz konusu telefonun çıkarılacağı kesin gözle bakılsa da ByteDance gibi bir uygulama geliştirme firmasının bu yükün altından kalkıp kalkamayacağı büyük bir soru işareti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.