TechnoSehir

Teknolojisiyle Göz Dolduran Firmalar

Teknolojisiyle Göz Dolduran Firmalar

Teknolojisiyle Göz Dolduran Firmalar. Teknoloji günümüzün önemli bir parçasıdır. Dünyada yer alan çeşitli işletmeler teknolojiler sayesinde büyüyor. Sektörün artan taleplerini karşılamak için teknoloji süratle ilerliyor. Birçok şirket tarafından üretilen birçok mevcut teknoloji markası, kendi yöntemleriyle benzersizdir.

İşte Teknolojisiyle göz dolduran firmalar. 

1. Tencent

Teknolojisiyle Göz Dolduran Firmalar

Çinli bir çok uluslu şirket olan Tencent, internet, eğlence ve AI ile ilgili çeşitli ürünlere ve hizmetlere odaklanıyor. Küresel olarak operasyonları var. İnternet ve teknoloji, oyun ve sosyal medyada en büyüklerinden biri olarak kabul edilir.

Çeşitli servisler arasında müzik, sosyal ağ, web portalları, mobil oyunlar, e-ticaret, ödeme hizmetleri, internet hizmetleri, akıllı telefon ve çevrimiçi oyunlar bulunur. Çin’deki Tencent QQ ve web portalı QQ.com adlı anlık mesajları için de bilinir. Uygulama WeChat, mobil web sohbeti dünyanın güçlü uygulaması oldu. Popüler Çin’in müzik servisi yaklaşık 700 milyon aktif kullanıcıya sahip

Çeşitli ödeme hizmetleri Tenpay, WeChat ödeme ve QQ Cüzdan. Eğlence hizmetleri Tencent oyunları, China Reading Limited, Tencent Comic, Tencent Pictures, QQ müzik ve Nextradio’dur. Şirketin çeşitli bilgi hizmetleri; QQ.com, Tencent news, Tencent videosu ve TencentMicroblog’dur.

2. IBM

IBM

Ayrıca, bir üst teknoloji markası olarak kabul edilen IBM, merkezi New York, ABD’de bulunan çok uluslu bir şirkettir. 1911 yılında kurulmuştur. IBM, faaliyetlerini dünya çapında 170 ülkeye sunmaktadır. IBM’in ana işi bilgisayar yazılımı, donanımı ve ara yazılımı üretimi ve pazarlamasını içerir.

Ayrıca, ana bilgisayardan nanoteknolojiye kadar çeşitli teknolojiler için danışmanlık hizmetleri vermektedir. IBM’in birkaç ürünü Analytics, Blockchain, Bulut ve Endüstri çözümleri, Nesnelerin İnterneti, Mobil, Güvenlik, Watson ve Mobil’dir. IBM ayrıca birçok ABD patentine sahip olma kaydına sahip bir araştırmaya da odaklanmaktadır.

IBM, işin beş ana segmentinde faaliyet göstermektedir. Onlar Global Business Services (GBS), Global Finansman, Bilişsel Çözümler, Bulut Platformları ve Teknoloji Servisleridir.
IBM, dünya çapında çeşitli teknolojilerde çalışan yaklaşık 380.000 çalışana sahiptir.

3. SAP

SAP

SAP, 1972 yılında kurulmuş bir Alman teknoloji firmasıdır ve teknolojisiyle göz doldurur. Merkezi Almanya’dır. Yaklaşık 180 ülkede ofisi bulunmakta ve yaklaşık 335.000 müşterisi bulunmaktadır. Onlar için çalışan yaklaşık 91.000 çalışanı var. SAP, kurumsal uygulamalarda dünya lideridir. Dünyanın en büyük bağımsız yazılım üreticisi olarak kabul edilir.

SAP, Sistemler, Uygulamalar ve Ürünler anlamına gelir. Kurumsal Kaynak Planlama(ERP) yazılımıdır. Şirket tarafından süreci çeşitli alanlarda entegre etmek için kullanılır. Her etki alanının SAP’de kendi modülü vardır. Farklı SAP modülleri şirketler tarafından günlük operasyonları için ve günlük raporlarını oluşturmak için kullanılır. İşletmeler, müşteri ile iş arasındaki etkileşimi izlemek için çeşitli SAP ürünlerini kullanır.

SAP, ERP hizmetleri ve çözümleri konusunda pazarın önünde duruyor. ERP, finans, üretim, lojistik, üretim planlama, depo yönetimi vb. Bir işletmedeki tüm fonksiyonel alanları destekleyen ve entegre eden bir yazılımdır. Ürünlerindeki çeşitli özelliklerinden dolayı SAP, Türkiye’deki en iyi teknoloji markalarından biri olarak kabul edilir. dünya.

4. Aksan

Accenture

Accenture, temel olarak herhangi bir müşteri için zorlu bir zorluğu çözmeye odaklanan en büyük BT Şirketlerinden biridir. Accenture dünya çapında 120’den fazla müşteriye hizmet veriyor ve 40’tan fazla sektörde çalışıyor. Accenture, Fortune’nun “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” listesinde art arda 16 kez göründüğü için gurur duyuyor. Accenture kendi kredilerine, 6K patentine ve 44 ülkede bekleyen bir kaçına sahip.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.