Kapat

Super Mario Run Android Yayınlandı!

Anasayfa
Android Super Mario Run Android Yayınlandı!
super mario

Geçtiğimiz günlerde Super Mario Run için tarih vermiştik ve beklenen oyun artık Android cihazlarınızda yerini almaya hazır.

Super Mario Run Android için Çıkış Tarihi Belli Oldu

Super Mario Run Android için Google Play listelerinde yayında. Bildiğiniz üzere 15 Aralıkta app Store da yayınlanmıştı. Yayınlandıktan sonra Android için bekleyiş sürdü. Nintendonun yaptığı açıklamada 23 Martta Android için oyunun yayınlanacağı bilgisi verilmişti.
Eskiden aterilerde yer alan ve insanın oynadıkça oynayası gelen Super Mario, Nintendonun ilk Mobil oyunu olarak Akıllı cihazlarda yer alıyor. Oyun ücretsiz bir şekilde sunuluyor ancak 3. bölümden sonrası ücretli. Oyunda bölümler olarak 6 dünya ve 24 farklı aşamadan geçerek prensesi kurtarmanız gerekiyor. Tüm bölümleri açmak içinse 34,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Teknorota olarak oyunu değerlendirecek olursak eskiden oynadığımız oyuna göre grafiksel ve bölümlerde yapılan iyileştirmeler açısında keyifli ancak karakterin sürekli koşar faziyette olması, ayrıca eski ateri oyunundaki gibi ileri geri manevraları yapılamaması eski oyunun keyfini bize vermedi. Oyunu oynamanız için internete bağlı kalmalısınız. İnternetiniz yoksa oyunu oynayamıyorsunuz. Keyifli bir oyun ancak sürekli koşar vasiyette olması ve ileri geri gitmemesi konusunda umarım Nintendo bir şeyler düşünür.

Oyunu Buradan indirebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
super mario
Super Mario Run Android için Çıkış Tarihi Belli Oldu

Super Mario Run Android için Çıkış Tarihi Belli Oldu Bir kaç ay önce Nintendo tarafından IOS kullanıcılarına sunulan Super Mario...

Kapat