Kapat

Super Mario Run Android için Çıkış Tarihi Belli Oldu

Anasayfa
Haberler Super Mario Run Android için Çıkış Tarihi Belli Oldu
super mario

Super Mario Run Android için Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bir kaç ay önce Nintendo tarafından IOS kullanıcılarına sunulan Super Mario Run oyunu şimdi Anroid kullanıcılarıyla buluşuyor.Android için çıkış tarihi açıklanan Super Mario Run tarihinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu.

Google Play Store’da yer alan listelerde Super Mario Run yer alıyor ancak indirilemiyor. Ön kayıt almaya devam eden Nintendo IOS kullanıcılarına sunduğu tarihten buyana 50 milyon dolardan fazla kazanç sağladığı biliniyor.

Oyunda 6 dünya ve 24 farklı bölüm yer alıyor ve oyunun ilk 3 bölümünü ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor ancak diğer bölümleri oynamak için 10 dolar ödemeniz gerekiyor. IOS Platformunda olduğu gibi Android Platformundada satış stratejisinin aynı olacağını açıklayan Nintendo, bakalım Android kullanıcıları tarafından nasıl karşılanacak.

Android Kulanıcılarına sunulacak olan Super Mario Run oyunu Nintendo tarafından açıklanan çıkış tarihi 23 Mart olarak belirlendi.

Super Mario Run Iphone veya Ipad kullanıcı iseniz oyunu buradan indirebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
jeep compass
Jeep Compass Yakında Türkiyede

Cenevre Otomobil Fuarında tanıtımı yapılan Jeep Compass'ın 4 farklı donanımıyla Sport, Limited, Trailhawk ve Latitude ile birlikte 100'ün üzerinde ülkede...

Kapat