TechnoSehir

Subnautica Serüvenini Ücretsiz Deneyimlemek İçin Geri Sayım Başladı!

Subnautica Serüvenini Ücretsiz Deneyimlemek İçin Geri Sayım Başladı!

Gerçek zamanlı su altı hayatı, macera tutkunları ile buluşturan Subnautica artık bir süreliğine ücretsiz. Harika oyun deneyimi yaşamak ve keyifli zaman geçirmenin tam zamanı. Charlie Cleveland tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde Unknown Worlds Entertainment stüdyolarında geliştirilen Subnautica ile hem hayatta kalma mücadelesi verecek hem de su altı hayatın izlerini süreceksiniz. Üstelik 27 Aralık tarihine kadar ücretsiz.

Subnautica Meraklıkları İçin Tam Zamanı

Bilindiği gibi bu yıl onlarca farklı oyun piyasaya sürüldü. Tüm türlerde yayımlanan bu oyunlar arasında en çok merak edilen oyunlardan biri de hiç kuşkusuz Subnautica idi ve 23 Ocak tarihinde görücüye çıktı. Sadece birkaç gün içerisinde Epic Games Store’da en çok takip alan ve en çok indirilen oyunlardan biri olması, oyunun yöneticilerini harekete geçirdi ve Steam üzerinden bir süreliğine ücretsiz yayınlanması kararı verildi. Harika su altı yaşamını keşfetmek ve aynı zamanda yırtıcı su altı hayvanları ile mücadele etmek için siz de bu oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak oynayabilir ve diğer online oyun portallarından da deneyimleyebilirsiniz.

27 Aralık Tarihine Kadar Ücretsiz Sizleri Bekliyor Olacak

Xbox One, Microsoft Windows ve Mac OS platformlarından ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Subnautica ile okyanusun derinliklerine inecek, burada vahşi yaratıklar ile yüzleşecek ve hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Aynı zamanda size verilen görevleri hem eksiksiz hem de zamanında yapmanız gerekecek.

Online platformlarda multiplayer modda da oynayabileceğiniz bu oyunun uygun sistem gereksinimlerini karşıladığına inandığınız aygıtlarınızda Steam üzerinden üye olarak kayıt açtırmanız gerekiyor. Tabii ki aynı zamanda eğer Epic Games Store hesabınız yoksa indirerek yeni hesap açtırmanız gerekecek. Daha sonra kayıt işleminin ardından Sanal mağazada en üst kısımda oyun ikonuna tıklayın. Açılan yeni sayfada birkaç işlemi yapmanız için oyun sizi yönlendirecektir.

Oyunu 27 Aralık tarihine kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Acele ederek siz de ücretsiz olarak bu harika oyunu deneyimleyebilirsiniz. Bu arada hatırlatmak gerekirse 28 Aralık’ta da bir diğer platform oyunlarından Super Meat Boy oyunu yine Epic Games Store üzerinden aynı şekilde ücretsiz olarak indirilebilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.