TechnoSehir

SnapChat’te Yeni Dönem Harita Özelliği

SnapChat’te Yeni Dönem Harita Özelliği

SnapChat’te Yeni Dönem Harita Özelliği Geliyor !

Snapchat bir çok özelliğiyle rakiplerini geride bırakırken Facebook’un kopyalama tekniğiyle Snapchat’te yer alan Hikayeler özelliğini Kendi uygulamalarına entegre ettikten sonra Snapchat’ı geride bırakmıştı. Yenik düşen Snapchat tekrar rakiplerinin önüne geçmenin yollarını arıyor. Geri adım atmayan ve vazgeçmeyen Snapchat şimdi ise Snap Map özelliği üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Harita modunu video aracılığıyla tanıtan Snapchat, Kullanıcıların yaptığı yer paylaşımlarının bir harita üzerinde görünmesini sağlıyor. Böylece yakınınızda paylaşım yapan kullanıcıları Actionmoji olarak görebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızın dünya üzerinde haritada nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Harita üzerinde bulunan arkadaşınıza ait Actionmoji üzerine tıklayarak arkadaşınıza ait hikayesini görüntüleyebiliyorsunuz.

Ghost mod sayesinde bu harita özelliğini aktif veya pasif hale getirebiliyorsunuz.Yani harita üzerinde arkadaşlarınıza görünür hale gelip gelmeyeceğinizi seçebiliyorsunuz.

 

Snap Map özelliği aktif bir şekilde kullanıcılar tarafından beğenilecek bir özellik olacağını düşünüyor ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.