TechnoSehir

Samsung J3 Modeli Tanıtıldı

Samsung J3 Modeli Tanıtıldı

2015 yılında A serisi oldukça ilgi gören Samsung yeni seriden telefon modelini kullanıcılar ile buluşturdu.

J serisini 2017 yılında ön plana çıkarmak isteyen Samsung bu doğrultuda Galaxy J3 modelini kullanıcılar ile buluştururken cihaz ile ilgili detaylar da paylaşıldı. 2016 yılında özellikle Galaxy A serisinin yüksek satış oranlarını ulaşması bu noktada Amiral gemilerinin yanı sıra diğer serilerine de ilgi göstermenin ne kadar önemli olduğunu gösterirken Samsung bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor.

samsung-j3-modeli-tanitildi

A serisinin yanısıra J serisini de ön plana çıkarmak isteyen Samsung’un tanıttığı son model Galaxy J3 oldu. Galaxy J3 modeli ile kullanıma sunulan yeni cihazın özellikleri ile ilgili detaylar da paylaşılırken 5.3 inç büyüklüğündeki bir ekranın kullanıldığı belirtildi.

Ekranın Süper AMOLED ekran olduğu ifade edilirken cihazda dört çekirdekli bir işlemcinin yer alacağı belirtildi. Cihazda kullanılan ve 2 GB olarak belirlenirken 16 GB’lık dahili depolama alanı ile birlikte telefon destek verilmiş durumda. Micro SD desteği bulunan telefonda hafıza kullanıcıların isteğine göre arttırılabilir durumda.

Telefon full HD desteği sunarken 8 MP çözünürlüklü arka kamerasıyla full HD video kaydı yapabiliyor. Arka kamerada ise 5 megapiksellik bir kamera tercih edilmiş durumda.

Samsung tarafından kullanıma sunulan yeni cihazın Avrupa ve Türkiye pazarı için net bir tarih verilmezken, önümüzdeki günlerde durumun netleşmesi bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.