TechnoSehir

Samsung J Serisinin Yeni Telefonu Gün Yüzüne Çıktı!

Samsung J Serisinin Yeni Telefonu Gün Yüzüne Çıktı!

Samsung J7 2018 tanıtımını kısa süre içerisinde yapabilir.

Geçitiğimiz günlerde samsung J serisinden J8 2018 ortaya çıkmıştı ve özellikleri hakkında bilgiler sızdırılmıştı.Bu bilgilerin ardından ortaya çıkan diğer bir telefon ise Samsung’un orta segmente yer alan J7 2018 telefonu oldu. Samsung bu seriden satış bakımından memnun kalmış olmali ki Note9 dan sonra J7 serisinin yeni telefonu J72018 için kolları sıvamış durumda. FCC kayıtlarında ortaya çıkan telefonun model numarası SM-F720 adıyla gözüküyor.

Samsung J7 2018 Özelliklerinin Nasıl Olması Bekleniyor ?

Geekbench verilere göre cihazın özelliklerine bakacak olursak, Android Oreo ile geleceği düşünülen J72018, 3 GB RAM, 5.5 inç Ekran Boyututa sahip olacak. Yine Geekbench verilerine göre cihazda henüz tanıtılmamış olan Exynos 7885 işlemci yer alacak. Exynos 7885 ‘in ise ne zaman tanıtılacağı konusunda herhangi bir bilgi yok.

Wi-Fi Alliance ve Bluetooth SIG sertifikalarının kısa süre önce Samsung tarafından alındığını belirtelim. J7 2018’in ne zaman tanıtılacağı veya çıkacağı konusunda yeterli bir bilgi yok. Detaylar hakkında bilgi sahibi oldukça sizlerle paylaşıyor olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.