TechnoSehir

Samsung Gear Sport, Galaxy Watch Active İsmi İle Yoluna Devam Edecek!

Samsung Gear Sport, Galaxy Watch Active İsmi İle Yoluna Devam Edecek!

 Giyilebilir teknolojinin en önemli aktörlerinden ve belki de 1 numaralı oyuncusu olan Samsung, Gear Sport ile uzun süredir bu alanda faaliyet gösteriyordu. Kulislere düşen haberlere göre ise, artık Samsung Gear Sport ile başlanan serüven tek çatı altında toplanacak ve hepsi Galaxy markası altına alınacak. Detaylar yazımızda…

 

Gear Sport, IconX kulaklıkları ve Gear Fit, Hepsi Artık Tek Çatı Altında…

Aslında kimi çevrelerce büyük bir trajediye dönüşebileceği düşünülse de Samsung yöneticileri bu konuda net tavır göstermişe benziyor. Zira önümüzdeki günlerde tüm giyilebilir teknoloji araçlarının Galaxy çatısı altında toplanacağı artık kesinleşti. Ve bu yolda ilk adım da Galaxy Watch Active ile atıldı.

Lansmanı geçtiğimiz günlerde yapılan Galaxy Watch Active ile artık tüm giyilebilir teknolojik araçlar, Galaxy çatısı altında toplanarak bu alandaki karmaşıklık son bulacak ve tüm Ar-Ge birimlerinin birlikte hareket etmesi sağlanacak. Aynı zamanda isim ve çatı isim karmaşıklığına da son verilmesi planlanan bu adım ile artık tüm Avrupa ve Amerika operasyonları da tek merkezden yönetilecek. Bunun bir “çılgınlık” mı yoksa “yerinde bir adım mı” olacağını ise zaman gösterecek.

Galaxy Watch Active İsmi AllAboutSamsung.de Çalışanlarından Biri Tarafından Önerilmiş!

Aslında bu durum çok komik gibi görünse de evet AllAboutSamsung.de çalışanlarından biri tarafından bu isim ve bu proje önerilmiş ve de yöneticiler tarafından kabul görülmüş. Ve perakende tescil kayıtlarına da FCC sertifikasyonundaki ürün etiketi olarak çoktan girilmiş. Artık önümüzdeki günlerde tüm giyilebilir Samsung araçlarının Galaxy çatısı altında toplanacağını kesin olarak söyleyebiliriz. Ve hep birlikte sonuçlara göre bu çalışanın yakın gelecekte Galaxy’nin yeni CEO’su mu olacağını ya da markaya verdiği zarardan dolayı işten mi atılacağını hep birlikte göreceğiz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.