TechnoSehir

Samsung Galaxy S 10X Görücüye Çıkıyor

Samsung Galaxy S 10X Görücüye Çıkıyor

Dünya’nın en çok tercih edilen ve satılan akıllı telefon markası Samsung, son bombasını atmaya çok yakın. Galaxy serisi modellerinin son versiyonu S 10X ile adeta yeni bir çığır açacak gibi görünen Samsung, bu telefonu ilk defa 5G kullanılacak cihaz olarak kamuoyuna duyurdu. Hayranlarının meraklı bekleyişini biraz daha ötelemeye çalışan Samsung yönetimi, bu heyecan uyandıran telefonu artık satışa sunmaya çok yakın. Zira önümüzdeki günlerde Koreli devin, bu telefonu tüm Dünya’da satışa sunacağı ve hatta bu tarihin 20 Şubat olacağı dillendiriliyor. Peki Samsung Galaxy S 10X’un sızan özellikleri ve fiyatları sizin içinde merak konusu mu? Öyleyse işte tüm yönleri ile Samsung Galaxy S 10X…

 

Samsung Galaxy S 10X Özellikleri

20 Şubat’ta San Francisco’da tanıtımı yapılacak olan Samsung Galaxy S 10X, tabii ki en büyük çılgınlığı 5G ile yapmış gibi görünüyor. 5G’nin ilk kullanıldığı Samsung telefonu olma özelliğine sahip olacak olan Samsung Galaxy S 10X, şimdiden baş köşeye oturtulmuş durumda.

4 arka ve 2 ön kameraya sahip olması beklenen telefonun, 10 GB RAM ve 1 TB’a kadar depolama imkanı sunması bekleniyor. 5000 mAh pil gücü ile sınırları zorlayacak olan cihazın, Exynos 5100 5G modemini kullanacağı düşünülüyor.

6.7 inç’lik devasa ekranı ile özellikle dev ekran tutkunu kullanıcılara hitap etmesi beklenen cihazın diğer bir en büyük artısı ise; AMOLED ekran kullanacak olması.

 

Samsung Galaxy S 10X Fiyatı

Fiyatı sansasyonel olacak gibi görünen cihazın 20 Şubat’ta resmi olarak duyurulacağını belirtmekle birlikte, tahmin edilen ve sızan bilgilere göre 11 bin TL civarında olması bekleniyor. Fiyat performans oranını ise telefonun piyasaya sürülmesinden sonra ilk olarak bu sayfalarda öğrenmiş olacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.