TechnoSehir

Samsung Galaxy Note 5 Marshmallow Geldi

Samsung Galaxy Note 5 Marshmallow Geldi

Android’in kullanılabilir son sürümü olan Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi Samsung Galaxy Note 5’e geldi.

 

Yaklaşık 10 ay önce kullanıma sunulmasına rağmen pek çok telefon modelinde henüz yükseltmesi gelmeyen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi için Samsung Galaxy Note 5 kullanıcılarına müjdeli haber Samsung tarafından verildi.

Türkiye’deki kullanıcıların Samsung Galaxy Note 5 için Android yeni sürüm güncellemesini alabileceği belirtilirken artık telefon kullanıcıları Android Marshmallow güncellemesi ile yeni işletim sistemini deneme fırsatı bulacak.

İşletim sisteminin önemi olmaksızın direk Android Marshmallow sürümünün alınabileceği belirtilirken ayrıca fotoğraf çekmeyi seven kişiler için de özel bir imkan bulunuyor. yeni sürüm ile birlikte fotoğraf çekmek isteyenlere RAW desteğinin de geleceği açıklanırken telefonun yükseltilmesi ile birlikte cihazda bulunan Know gibi yazılımlar da otomatik olarak güncelleme alacak.

Böylece çok daha iyi bir deneyim sunacak olan Samsung Galaxy Note 5 için güncelleme artık alınabilir durumda. Nisan ayından itibaren başlanacak güncellemeler telefonlarına ayar bölümünden yapılacak yükseltme ile kurulabilecek.

Yükseltme almak isteyen kişiler için alternatif bir yöntem ise bilgisayar yüklenen Kies olacak. Kies aracılığıyla kişiler bilgisayar ortamında telefonlarını müdahale edebilirken belirtildiği gibi Android yeni sürümüne güncelleme ile yükseltme yapılabilecek. Kies Samsung tarafından ücretsiz bir şekilde Samsung kullanıcılarının kullanıma sunulan bir program olduğu için üretici firmanın sitesinden indirilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.