Kapat

Samsung Galaxy J7 Prime (2017) Nougat güncelleme geldi.

Anasayfa Mobil Samsung Galaxy J7 Prime (2017) Nougat güncelleme geldi.

Samsung Galaxy J7 Prime Nougat güncelleme geldi.

Yaklaşık olarak 1.5 ay önce 2016 modeline gelen Android Nougat Nihayet 2017 modeli için kullanıcıları beklediği güncelleme sonunda yayınlandı.

Toplam boyutu 1149,38 MB olan güncelleme G610FDDU1BQJ3 koduyla indirilebilir durumda.

Peki bu güncelleme ne gibi yenilikler getiriyor bakalım.

İlk olarak arayüzde Samsung’un Kullandığı TouchWiz, artık yerini Samsung Expreince 8.1 arayüzüne bırakıyor. Bu arayüzle telefonda genel olarak menu yapısında değişiklikler, ayrıca güncellemeyle birlikte Çoklu Pencereye getirilen ek özellikler, Dual Messenger, Bildirim özelliği, çeşitli iyileştirmeler, çok sayıda yenilikler ve Kamera arayüzünde önemli değişiklikler getiriyor.

Güncellemeyi indirmek için Cihazınızdan Ayarlar> Cihaz Hakkında> Güncellemeleri Manuel İndir dedikten sonra Şimdi Yükle dediğinizde yazılım cihazınıza indirilecek ve ardından kuruluma başlanacak.

Not: Güncelleme dosyalarının inmesi için cihazınızın depolama kapasitesinde yeterli alanın olması gerekmektedir. Eğer Yeterli depolama alanınız yok ise öncelikli olarak verilerinizi bir hafıza kartına veya bilgisayara aktarabilirsiniz.

0 0 1 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İnstagram’a birden fazla hesap ekleme Nasıl yapılır ?

İnstagram'a birden fazla hesap ekleme Nasıl yapılır ? 800 milyondan fazla kullanıcısı olan İnstagram da birden fazla hesabınız var ise...

Kapat