TechnoSehir

Razer’dan Telefonu Dizüstü bilgisayara çeviren Linda Ces2018’de tanıtıldı

Oyuncuların yakından tanıdığı Razer markasının son yıllarda teknolojik alanda sunmuş olduğu ürünler oldukça başarılı gözüküyor. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Razer bu kez CES 2018’de çılgın projelerinden biri olan Lindayı tanıttı.

Project Linda, Razer Phone yani akıllı telefonu dizüstü bilgisayara çeviren cihazıyla fuarda ilgi çekti.

13″ boyutunda olan cihaza ait Touchpad bölümüne yerleştirilen Razer Phone ile klavye ve mouse aracılığıyla diz üstü bilgisayar keyfini yaşayabilir, Akıllı telefonunuzu kontrol edebilir, oyunlar oynayabilirsiniz.

Razerin tüm ürünleri tasarım olarak kullanıcıların ve teknoloji severlerin beğenisini aldığı gibi Linda’da şık bir tasarıma sahip. Cihazda dahili olarak kamera ve mikrofon aracılığıyla görüşme yapabiliyorsunuz. USB ve 3.5mm kulaklık girişine sahip olan cihaz şuan için Android olarak kullanım sağlıyor ancak böyle bir cihazın Razer tarafından Windows olarak kullanılabilecek ayarlarında yapılabilmesini kılabilecekleri bizce kaçınılmaz. Böyle bir durumda zaten çılgın olan Project Linda dahada kullanılabilir bir ürün haline gelebilir.

Ürün Fiyatı Nedir ?

Yetkililer tarafından piyasaya ne zaman sunulacağı veya fiyatı ne olacağı hakkında bir bilgi verilmedi ancak bu cihaz kullanılabilirlik açısında popüler bir hale geleceği hiç kaçınılmaz. Bizde technosehir olarak ürünün piyasaya çıkması için sabırsızlanıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.