Kapat

Qukitel, 6.000 mAh Pil Kapasitesine Sahip Telefon Tanıttı! | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Qukitel, 6.000 mAh Pil Kapasitesine Sahip Telefon Tanıttı!

Anasayfa
Mobil Qukitel, 6.000 mAh Pil Kapasitesine Sahip Telefon Tanıttı!

qukitel-6-000-mah-pil-kapasitesine-sahip-telefon-tanitti
Artan batarya sorunlarına karşı Qukitel firması büyük bataryalı telefonlar üretmeye hazırlanıyor. Telefonların detayları haberimizde.

Hayatımıza akıllı telefonlar girdikten sonra sadece telefon değil birde şarj aleti taşımaya başladık. Bu durumun sebebi ise akıllı telefonların kullanım sürelerinin çok düşük olmasıdır. Bunun farkında olan akıllı telefon firmaları daha büyük pillere sahip telefonlar üretmeye hazırlanıyor.

Bu olayın farkında olan firmalardan birisi olan Qukitel, yeni ürettiği akıllı telefonların içerisine 6.000 mAh pil koymayı planlıyor. 40 Günlük bekleme süresine sahip olan telefonun güç tasarrufu modunda 10 güne varan kullanım sunduğu belirtiliyor. 5 Dakika şarj ile 2 saate varan konuşma süresi de kazandığı bilinen diğer bir bilgi. Bunun dışında aynı markanın K10000 adında 10.000 mAh boyutunca pile sahip bir telefonda çıkartacağı biliniyor.
Küçük akıllı telefon markalarının bu ürünleri acaba büyük markaları nasıl etkileyecek bekleyeceğiz ve göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Messenger iOS 9a ve Apple Watcha Uyarlandı

Facebook Messenger iOS 9a ve Apple Watcha Uyarlandı Apple Watch'a uyarlanan uygulamalar arasına Facebook Mesennger de girdi. Detaylar haberimizde. Eylül...

Kapat