TechnoSehir

Pandora, $15’lık Aylık Aile Planıyla Spotify ve Apple Müziğe Rakip Oluyor

Pandora, $15’lık Aylık Aile Planıyla Spotify ve Apple Müziğe Rakip Oluyor
 Pandora, aylık $15 ücretle 6 kişiye sınırsız müzik sağlayan bir Premium Aile planı çıkaracağını duyurdu. Bu plan, Spotify ve Apple Müzik’teki yaklaşık beş altı kişiye erişim hakkı sağlayan aile planlarıyla aşağı yukarı aynı fiyata sahip.

Pandora’nın Premium Aile planında, her kullanıcı kendi hesabını oluşturmak zorunda. Ardından, her biri kendine özel radyo istasyonlarına ve oynatma listelerine sahip olacaklar böylelikle çevrimdışıyken dinleyebilmek için müzik indirebilecekler ve reklamlar tarafından bölünmeden yüksek ses kalitesine sahip müzik dinleyebilecekler. Tabii ki de, normal bir Pandora Premium kullanıcısının tüm özelliklerine aileye dahil herkes sahip oluyor.

Bu aile planı, Pandora’nın aylık yaklaşık 80 milyon bedava müzik dinleyicisinin en azından bir kısmını aylık ücretli abonelere çevirme çabası gibi duruyor, bu süreçte de tabii rakipleriyle rekabet içerisinde. Şirket, Premium hizmetini, Rdio’dan ana gereklilikleri aldıktan sonra geçen mart piyasaya sürmüştü. Lakin aylık 70 milyon ücretli aboneye sahip bir program olan Spotify gibileriyle rekabet etmek için daha gideceği çok yol var, hele de şu an yaklaşık sadece altı milyonda oldukları düşünüllürse.

Pandora Premium’lu bireysel hesaplar $10 tutuyor, aile planı ise belirtilen üzere $15. Eğer ailenizde kullanabilecek birileri varsa, bu plan tam da aradığınız şey ve ücretinin karşılığını veriyor. Eğer önceden bir hesabınız varsa ve yükseltmek isterseniz, web sitesinden Pandora hesap seçenekleri kısmına gidip ya da mobil uygulamada Abonelik menüsü aracılığıya yapabilirsiniz.

 

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.