TechnoSehir

Oppo’nun Katlanabilir Telefonu Görüldü!

Oppo’nun Katlanabilir Telefonu Görüldü!

Oppo tarafından tasarlanan katlanabilir telefon ile ilgili ilk fotoğraf paylaşımı yapıldı.

2017 yılı itibariyle özellikle katlanılabilir telefonların daha çok ilgi görmesi beklenirken modüler ve daha esnek telefonlar piyasaya sunulmaya başlanacak.

Konuyla ilgili daha önce örneklerde Google ve Samsung’un çalışma yaptığı bilinirken Oppo da bu konuda oldukça farklı bir model üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. 7 inç ekrana sahip cihaz için çalışmalarını sürdüren Oppo’nun cihazı ile ilgili görüntüler paylaşılırken gelen bu bilgiler ile birlikte oldukça hoş bir tasarıma sahip telefonun kullanıcılara sunulacağı öğrenildi.

oppo-nun-katlanabilir-telefonu-goruldu

Telefon ile ilgili paylaşılan fotoğrafın dışında herhangi bir bilgi alınamazken Oppo tarafından telefonun piyasaya sunulması ile birlikte markanın tüm dünya genelinde tanınabilirliği artırılacak ve özellikle akıllı telefon sektöründe daha büyük bir paya sahip olmaya başlayacak.

Üretilecek cihazın kullanımı konusunda herhangi bir sorun yaşanması beklenmezken pratik kullanımı sayesinde telefonla ile yaşanan pek çok sorunun da ortadan kalkması bekleniyor. Katlanabilir telefonlar için ilk önce hangi markanın hamle yapacağı ve piyasaya yeni bir telefon modeli sunacağı merak edilirken Samsung bu konuda bir adım daha ön planda duruyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.