Kapat

Nokia 9 Canavar gibi Geliyor!

Anasayfa
Mobil Nokia 9 Canavar gibi Geliyor!

Nokia’nın amiral gemisi telefonu Nokia 9 Geekbench performans testi sızdırıldı.

HDM Globa’lın bu yıl içerisinde tanıtması beklenen Nokia’nın yeni amiral gemisi Nokia 9’a ait performans testinde yer alan 8 GB RAM özelliği dikkat çekti. Performans testinde yer alan bilgilere göre Qualcomm tarafından üretilen güçlü bir işlemciye sahip olan Nokia 9 Snapdragon 835 işlemci, 8 GB RAM, Android Nougat 7.1.1 işletim sistemine sahip olduğu görülüyor. Daha önce sızdırılan bilgilerde telefonun görüntüsü gizlendi bununla birlikte telefonun siyah bir kutu içerisinde olduğu görülmüştü. Ayrıca tahminlerimize göre Nokia 9, 4GB ram ve 8 GB RAM versiyonlarıyla karşımıza çıkabilir. Cihazın ismi tam olarak bilinmese de iddalara göre Nokia 9 olarak bekleniyor.

Nokia’nın son yıllarda çıkardığı ve daha üst segmentte piyasaya sunacağı amiral gemileriyle rakiplerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Apple ve Samsung camiasında iddialı telefonlar sunuluyor. Bakalım Nokia’nın yeni çıkacak olan amiral gemisi Nokia 9, rakip kullanıcıları şaşırtacak mı?

Önceki yazıyı okuyun:
clash-of-clans
Clash of Clans’a Gemi Enkazı Güncellemesi Geldi!

Clash of Clans'a beklenen o özellik geldi. Dünyaca Ünlü Mobil uygulama olan ve milyonlarca Kullanıcısı bulunan Clash of Clans oyununa...

Kapat