TechnoSehir

Mortal Kombat 11 İçin Geri Sayım Başladı!

Mortal Kombat 11 İçin Geri Sayım Başladı!

Küçüklüğümüzde en fazla iz bırakan oyunların başında kuşkusuz Mortal Kombat serisi gelir. Super Mario, Counter Strike, Half-Life, Red Alert ve daha nice oyun, bizim için çoğu şeyi ifade ederdi ve doyumsuz bir 90’lı yılları yaşatırdı. Tabii ki, oyun severlerin beklentileri ve oyunlara bakış açıları da zamanla değişti. Daha önceleri küçük grafikler dahi bizim için olağanüstü anlamlara gelmelerine rağmen, artık oyun severler, bir oyundan daha fazlasını bekler oldu. İşte hal böyle olunca, “eskinin oyunları” da, daha güçlü efektler, daha güçlü grafik zenginliği ve daha özel bölümleri ile karşımıza çıkmak zorunda kaldı. Şimdi Mortal Kombat’ın 90’lı yıllara nazire yaptığı serisinin son oyunu olan ve gelecek günlerde piyasaya çıkacak Mortal Kombat 11’e bir göz atalım.

 

Mortal Kombat 11 Ne Zaman Çıkıyor?

WB Interactive Entertainment tarafından 23 Nisan 2019’da piyasaya sürülmesi beklenen Mortal Kombat serisinin devamı niteliğindeki MK 11, fragmanı ile dikkat çekiyor. Güçlü efektleri ve yeni savaşçıları ile harika bir oyun deneyimi yaşatacağa benzeyen oyun, Warner Bros aracılığı ile Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarının tümünde 23 Nisan’da piyasaya sürülecek.

NetherRealm Studios, QLOC ve Shiver gibi oyun geliştiricilerinin bu alanda benzersiz bir deneyim ve harika mühendislik ile oluşturdukları oyun, özellikle güçlü ekran kartına sahip medya ortamlarında daha mükemmel bir oyun keyfi yaşamanızı sağlayacak gibi görünüyor. Henüz fragmanı yayınlamasına rağmen, biz daha fazlasına ulaştık ve Technosehir.com takipçileri ile burada paylaşmak istedik…

 

Mortal Kombat 11 İle Daha Fazlası…

Daha önceki Mortal Kombat serisi oyunlarından farklı olarak bu oyunda daha fazla aksiyon ve daha fazla korku yaşayacaksınız. Bu yüzden cesaretinizi toplamanız ve korkularınız ile yüzleşmeniz gerekebilir. Özelleştirilebilir dövüşçüler ile yeni kahramanları yaratabileceğiniz oyunda, eski kahramanları da dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Aynı zamanda çok oyunculu mod’da yeni deneyimler sizleri bekliyor olacak.

Eğer daha önce Injustice 2 oyununu oynadıysanız; bazı yeni kahramanların bu oyundaki karakterleri andırdığını göreceksiniz. Başta Scarlet olmak üzere bazı karakterlerin kostümlerinde gözle görülür farklılıklar ve farklı renkler göreceksiniz. Ayrıca Ronda Rousey’in, görünüşte Sonya Blade rolündeki Tricia Helfer‘in yerine geçtiğini göreceksiniz.

Bir yandan Liu Kang, Kitana ve Raiden ile iyiyi oynayacak, diğer taraftan Scorpion, Quan Chi ve Kotal Kahn ile kan gövdeyi götürecek bir maceraya yelken açacaksınız. Açıkçası, serinin bu oyununda mükemmel karakterler, en etkileyici rolleri ile sizleri bekliyor olacak.

Mortal Kombat 11 Fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.