Kapat

Microsoft, Windows 10 Çıkmadan Önce Son Bir Güncelleme Daha Yayınladı | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Microsoft, Windows 10 Çıkmadan Önce Son Bir Güncelleme Daha Yayınladı

Anasayfa
Yazılım Microsoft, Windows 10 Çıkmadan Önce Son Bir Güncelleme Daha Yayınladı

microsoft-windows-10-cikmadan-once-son-bir-guncelleme-daha-yayinladi

Yaklaşık olarak iki gün sonrasın da yani 29 Temmuz gibi bir tarih içerisinde yayına girecek olan Windows 10 yükseltme işlemleri öncesinde, ABD’nin köklü yazılım firmalarından biri olan Microsoft geliştirmiş olduğu işletim sistemi için yapı ve güvenlik iyileştirmelerinin sunmaya devam ediyor.

Windows Insider üyeleri için baktığımız da yayıma giren Windows 10 Teknik Ön izleme 10124 sürümüne baktığımız da ,Diğer teknik ön izleme sürümlerinin dışınakümülatif güvenlik güncellemelerini beraberinde getiriyor. Firmanın Windows 10yöneticilerinden bir tanesi olan Gabriel Aul’un Twitter üzerinden duyurmuş olduğuKB3074674 güncellemesine baktığımız geri de bırakmış olduğumuz hafta içerisinde yayınlanan güvenlik iyileştirmelerinin üzerine gelen en son güncelleme KB3074674güncellemesi, Geride bırakmış olduğumuz hafta içerisinde bu yana yayımı yapılan güvenlik iyileştirmelerini üzerine de gelen en son güncelleme olmuş durumda.
windows-10-guvenlik-gunvellemesi-1

 

Microsoft firmasının bu güncellemeyi yapmasının nedeni ise Windows 10 üzerinden kullanıcıların siber saldırı üzerinde kalamaması nedeniyle yazmıyor. Teknoloji dergilerine yakından baktığımız da ise internet üzerinde ki haberlerinde ise Windows 10’da bu tür açıkların oldukça fazla olduğu aynı zaman da önümüz de ki toplam da bir hafta boyunca da, Her gün Microsoft bu tarz güncellemeleri kullanıcılarına sunacak.

[mavibuton]Kaynak[/mavibuton]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir