Kapat

LG Stylus 2 Özellikleri ve Fiyatı

Anasayfa
Mobil LG Stylus 2 Özellikleri ve Fiyatı

LG Stylus 2 Satışta! İşte Özellikleri ve Fiyat Detayları

LG kalem destekli yeni telefonu Stylus 2’yi anavatanı Güney Kore’de satışa sunuyor.

LG’nin Mobil Dünya Kongresi öncesi duyurduğu akıllı telefonlardan Stylus 2 bu hafta içerisinde anavatanı Güney Kore’de raflardaki yerini alacak. Android 6.0 işletim sistemiyle kutudan çıkacak akıllı telefona bu defa nano kaplamalı bir kalem eşlik ediyor.

Stylus 2’de kalem donanım noktasında yenilirken, yazılım tarafında da  Pen Pop ve Pen Keeper  adlı iki uygulamayı beraberinde getiriyor. Kalem yuvasından çıkarıldığında söz konusu uygulamalar kalem menüsü altında otomatik olarak açılıyor. Stylus 2’de ayrıca kalem yuvası boş olduğunda (kalem kullanılmadığında) telefon kullanıcıyı bir mesaj görüntüleyerek uyarıyor.

Stylus 2’nin başlıca özelliklerinden söz edecek olursak; telefonda 5.7 inçbüyüklüğünde HD çözünürlüklü IPS ekran yer alıyor. 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden gücünü alan telefona 1.5GB RAM ve artırılabilir 16GB dahili depolama eşlik ediyor.

Stylus 2’de ayrıca 13MP arka kamera, 8MP ön kamera ve 3.000 mAhkapasiteli pil yer alıyor. Telefon bu hafta içerisinde Güney Kore’de 328$’dan (396,000 KRW) satışa sunulacak. Stylus 2’nin kısa süre içerisinde global pazarda da boy göstermesi bekleniyor.

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung’dan Yeni Tablet

Samsung'un 10.1 inç ekrana sahip orta segment tableti SM-T585 kriter testinde ortaya çıktı.   SM-T585 model numarasına sahip yeni bir...

Kapat