Kapat

Künye | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Künye

Tecnosehir

İMTİYAZ SAHİBİ

Gökhan MİDİLLİ

gokhan@technosehir.com


Genel Yayın Yönetmeni

Mehtap ÖZELER MİDİLLİ

mehtapom@technosehir.com


İçerik Yöneticisi

Burak MİDİLLİ

burakm@technosehir.com


Reklam Yönetimi

Ebru MİDİLLİ DURAN

reklam@technosehir.com


 Editörlerlerimiz

Sinem MİDİLLİ

sinemm@technosehir.com

Okan ÖZELER

sinemm@technosehir.com

Mustafa DURAN

sinemm@technosehir.com

Gece Editörümüz

Göktuğ ATEŞER

goktuga@technosehir.com


TEMSİLCİLİKLER

KONYA TEMSİLCİSİ

Burak MİDİLLİ

burakm@technosehir.com

Merve EREN

mervee@technosehir.com

ANKARA TEMSİLCİSİ

Mustafa DURAN

mustafad@technosehir.com

SİVAS TEMSİLCİSİ

Okan ÖZELER

okano@technosehir.com

BAYBURT TEMSİLCİSİ

Sinem MİDİLLİ

sinemm@technosehir.com


Servis Sağlayıcı

 Veridyen Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Yazılım

Tasarım


Yönetim Yeri Ofisi

Click Bilişim  / clickbilisim.com

Şingah Mah. Yazıcı Sok. No:12/2

BAYBURT / MERKEZ

info@technosehir.com


Sosyal Medya

 

 

Ekibimizde yer almak ister misin ? Başvuru için tıkla…