Kapat

Kişisel Akıllı Bileklikler Geliyor | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Kişisel Akıllı Bileklikler Geliyor

Anasayfa
Giyilebilir Teknoloji Kişisel Akıllı Bileklikler Geliyor

kisisel-akilli-bileklikler-geliyor
Tamamen kişiselleştirebilir akıllı bileklik Gernio firması tarafından üretildi. Fiyatı ve özellikleri göz dolduruyor. Detaylar haberimizde

Akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı saatler derken hayatımıza birde akıllı bileklikler girdi. Sonuç olarak sizin sağlık bilgilerinizden, bazı akıllı telefon bildirimlerinize kadar her konuda size yardımcı oluyorlar. Ancak bu ürünleri sürekli olarak gençler aldığı için Gemio firması kişiselleştirebilir bileklikleri piyasaya sundu.

Bu bileklikler birbirleriyle iletişime geçebiliyorlar ve aynı anda senkronize ışık verebiliyorlar. Hatta bir diğer bilekliğin yerini bulmak için bile kullanabiliyorsunuz. Ancak bilekliğin asıl özelliği tamamen değiştirebiliyor olması. Bilekliği komple, baştan aşağıya farklı bir tasarıma geçirebilirsiniz. Aynı zamanda verilen bildirim renklerini de değiştirebilirsiniz. Renk olmasını istemezseniz sadece titreşim seçeneği de mevcut.
gemio-app[1]

Bilekliğin her durumda vereceği tepki değiştirebiliyor. Aynı zamanda yakın arkadaşlarınız yakındayken size bilgi verebiliyor. Son olarak bileklik tokalaşırken veya el sallarken algılıyor ve ona göre renk sunuyor. Bileklik şimdilik sadece iOS ile bağlantı sağlayabiliyor. Ancak kısa sürede Android’e de geleceği belirtiliyor. Fiyatı ise 69 dolardan 99 dolara kadar çıkıyor. Detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung’dan Kablosuz Şarj Destekli Monitör

Samsung, gerek kullandığı cihazların sıklığı, gerekse mobil cihazların şarjı sırasında kablo fazlalığı sorunu yaşayanlar için, kablosuz şarj destekli monitörlerini piyasaya...

Kapat