Kapat

İşte Motorola One Power’ın Sızan Fotoğrafları ve iPhone X’a Benzer Görünümü | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

İşte Motorola One Power’ın Sızan Fotoğrafları ve iPhone X’a Benzer Görünümü

Anasayfa
Mobil İşte Motorola One Power’ın Sızan Fotoğrafları ve iPhone X’a Benzer Görünümü

Motorola’nın yeni ürünü olan Motorola One Power’ın bazı görüntüleri internete sızdı ve ilk dikkat çeken şey daha önceki Motorola telefonlardan tasarım olarak tamamen farklı olması ve bu tasarımın iPhone X’i andırması.

Yeni Motorola One Power’ın internete sızan fotoğrafları bize yeni tasarımına ufak bir göz atma şansı tanımış oldu. Görünüşe göre One Power, ön tarafında bulunan geniş çentiği ve kamerası, yan tarafında bulunan parmak izi okuyucusuyla diğer Moto cihazlardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olacak.

Motorola One Power’dan ilk olarak salı günü fotoğrafları internete düştüğünde haberimiz olmuştu ve böylece Lenovo sahipliğindeki markanın Moto E, Moto G ve Moto Z serilerinden farklı bir Moto cihazı ürettiğini öğrenmiştik. Sızan bu görüntüden Motorola One Power’ın, iPhone X’i birçok yönden andırdığını gözlemledik:
  • ikisinin de önünde çentik var,
  • ikisinin de arkalarına ikili kamera yerleştirilmiş ve
  • ikisinin de kıvrımlı kenarları var.

Şu an için telefonun özelliklerini bilmiyoruz ancak Android Headlines’ın dediğine göre cihazda Android One yüklü olacakmış.

Ayrıca bugün 91mobiles tarafından sızdırılan fotoğraf, Motorola One Power’ın ilk canlı görünümü diyebiliriz. Bu görüntüyü incelediğimizde ise, telefonun şu ana kadar konuşulan şeyleri desteklediğini görebiliyoruz. Hem sızan tasarım fotoğrafında hem de canlı fotoğrafta, Motorola logosunun bulunduğu telefonun alt kısmında ufak bir çene yapısı var gibi gözüküyor. Canlı fotoğrafa bakıldığında, siyah Motorola One Power modelinde, marka logosunun neredeyse ayırt edilemediğini görebiliyoruz. Ancak bu görüntü de zaten bildiklerimizin üzerine pek fazla bir şey eklemiyor diyebiliriz.

Motorola’nın kendi tasarımından bu kadar uzaklaşıp, iPhone X benzeri bir tasarımı tercih etmesi ve bunu da gizli bir süreçte yapması akıllarda birçok soru işaretini uyandırdı. Ancak, uzun süredir pazarda yıldızı pek parlamayan bu markanın da tekrar rekabete girebilmesi için böyle bir hareket yapması da gerekiyordu zaten.

Yeni Motorola One Power hakkında elimizde sızan fotoğraflardan ve o fotoğraflar üzerinden yaptığımız yorumlar haricinde hiçbir şey yok. Lakin bu fotoğrafların bize garantilediği bir şey var: evet, gerçekten böyle bir telefon şu an yapım aşamasında ve cihaz hakkında daha fazla detay içeren bir açıklama gelecekte yapılacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir