TechnoSehir

İşte Bu Çılgın Haber: Meizu 17 Geliyor!

İşte Bu Çılgın Haber: Meizu 17 Geliyor!

Meizu son 2 ayda çok çılgın iki modeli akıllı telefon pazarına sunarak, rakipleri karşısında beklenmedik hamleler yaptı. Sadece birkaç gün önce 16S’i tanıtan Meizu, birkaç gün sonra piyasaya süreceği iddia edilen yeni bir akıllı cihazı daha tanıtarak “akılları” bulandırmayı başardı. 5G teknolojisini kullanacağı öne sürülen ve hatta garanti gözü ile bakılan Meizu 17 akıllı telefonuna Technosehir olarak sızdık ve tüm teknik bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. İşte tüm yönleri ile performans canavarı Meizu 17

 

Meizu 17 Önümüzdeki Günlerde Tanıtılacak

Çin’in 2 numaralı akıllı telefon markası Meizu, yeni amiral gemisi 16S henüz piyasada tam duyulmamışken harika bir başka telefonu daha görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Nisan ayında dedikodulara neden olan gelişmelerin artık içi dolmaya başladı ve yeni bir amiral gemisi üzerinde durulduğu anlaşıldı. Bu telefonun adının da Meizu 17 olması bekleniyor. Henüz her şey net olmamasına rağmen, kulislerde dolaşan ve sızdırılan bilgilere göre ise teknik özellikleri aşağıdaki gibi.

 

Meizu 17 Teknik Özellikleri

Çin’de düzenlenen etkinliklerde cihazın 5G teknolojisini kullanacağı kesinleşen en önemli detay. Bu yüzden üst segment bir cihaz olan Meizu, performans anlamında da rakiplerinin önüne geçmeyi en azından üst ligdeki rakipleri ile aradaki mesafeyi kısaltmayı amaçlıyor. Tamamen deliksiz bir yapıya sahip olması beklenen cihaz, konsept ve dizayn olarak da gözünüzde canlanan cihazlardan biraz farklı şekilde tasarlanmış. Şarj giriş çıkışı da dahil hiçbir giriş çıkış portu, cihazın üzerinde yer almıyor.

Daha önce Meizu Zero’da da benzer bir tasarım olmuş olsa da, Meizu 17 geri kalan hiçbir input/output (giriş/çıkış) deliği ihtiva etmiyor. Dolayısı ile cihaz tamamı ile modem teknolojisini kullanacak ve tüm giriş/çıkışlar bu modem aracılığı ile sağlanmış olacak.

Snapdragon 855 işlemciden güç alacak olan cihaz, X50 5G modemini kullanacak. Cihazın 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı versiyonu ve 8 GB ile 16 GB RAM desteği bulunuyor. Bunun dışında pek detay verilemeyen cihazın önümüzdeki günlerde piyasaya lansmanı yapılması bekleniyor. Bu durumda, ilk sızıntılar gelir gelmez sizinle paylaşacağız.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.