Kapat

İOS 10.2 Güncelleme Yayınlandı !

Anasayfa
Haberler İOS 10.2 Güncelleme Yayınlandı !

İOS 10.2 Güncellemesi Yayınlandı

Apple İOS 10.2 sürümünü yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte gelen özellikler ve hangi cihazlara bu güncellemenin getirildiği bilgisi haberimizde.

İOS 10.2 güncellemesi ile hangi Yenilikler getirildi ?

357.7 MB bouyutunda olan güncelleme ile birlikte, karşımıza ilk olarak Mackbook Pro Lansmanında tanıtılan TV uygulaması çıkıyor.Bu uygulama ile birlikte Tv şvları ve filmlerine erişebilmeniz mümkün hale geliyor. Yanlız bu özellik şimdilik sadece ABD’de kullanılabiliyor.İlerleyen zamanlarda diğer ülkelerde ve ülkemizde kullanıma sunulabilir. Diğer özelliklerden biri olan 100 den fazla yeni emolojiler bu güncelleme ile birlikte geliyor. Ayrıza Phone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarına Üç yeni, duvar kağıdınında bu güncelleme ile birlikte geldiğini söyleyelim.

Peki Hangi cihazlara bu güncelleme geldi ?

Güncellemenin getirildiği cihazlar ise; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 modelleri bu güncellemeden yararlanabilecek.

Güncellemeyi yüklemek için cihazınızın Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme kısmından güncelleme kontrol ederek indirip yükleyebilirsiniz.

 

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Nokia Akıllı Telefonların Fiyatı ve Özellikleri

Yeni NOKIA Akıllı Telefonların Fiyatı ve Özellikleri Yaklaşık 1 ay önce isminden bahsettiğimiz NOKIA'nın Akıllı telefonlarına ait fiyat ve özellikler...

Kapat