TechnoSehir

İntagram Explorer’da (Keşfet) Önemli Yenilikler

İntagram Explorer’da (Keşfet) Önemli Yenilikler

İnstagram’ın yeniliklerinden olan ve Instagram kullanıcılarının daha fazla zaman geçirmesini sağlayan Explorer, en çok sevilen video ve fotoğrafların herkes tarafından görünmesini sağlar. Zamanla, hikayelerin ve diğer özel anların da paylaşılması, Instagram Expoler’ın bir hikaye özelliğinin çok ötesine geçmesini ve TikTok’un da pabucunun dama atılmasını sağladı. Son gelişme ise; bu alanda İntagram’ın Explorer ile daha etkili bir aksiyon geliştireceğini gösteriyor. İşte Intagram Explorer’da (Keşfet’te) Önemli Yenilikler…

Instagram Explorer (Keşfet) Nedir?

İnsanlar, Instagram’da takip ettikleri hesaplardan ayrılmak ve Intagram’da sörf yapmaya devam etmek istediklerinde “Keşfet” e gidiyorlar. Bugün sizlere ilgi alanlarınızla ilgili fotoğrafları, videoları, ürünleri ve Hikayeleri keşfetme yollarını daha fazla geliştirerek Keşfet’te yeni tasarımları ve güncellemeleri tanıtacağız.
Explorer (Keşfet’e) gittiğinde, IGTV (Intagram TV) ve Alışveriş’e kısayollar ve ardından Yemek, Sanat ve Seyahat gibi ilgi alanlarınıza göre düzenlenmiş konu kanallarını içeren yeni tasarlanmış bir gezinti çubuğunu göreceksiniz. “IGTV” ve “Mağaza” kısayolları, çubuğun ön tarafına sabitlenerek sevdiğiniz marka ve yaratıcılardan ürün ve videolar bulmayı kolaylaştırır.

Explorer (Keşfet’te) Yenilikleri Keşfedin!

Bu kısayolları eklemenin yanı sıra, yeni tasarımlar Explore’a daha sürükleyici IGTV ve Alışveriş deneyimleri getiriyor. “IGTV” ye dokunarak, takip ettiğiniz veya takip etmek isteyebileceğiniz içerik oluşturuculardan kişiselleştirilmiş bir önerilen video beslemesine göz atabileceğiniz IGTV için yakın zamanda güncellenen evi göreceksiniz. “Mağaza” üzerine tıkladığınızda, artık gezinme çubuğundaki kategori filtrelerine erişebileceksiniz. Bu filtreler, Güzellik, Giyim, Ev Dekorasyonu ve daha fazlası dahil olmak üzere Instagram’daki belirli ürün türlerine göz atmanıza izin verir. Bu özellik bugün ABD’de yayılmaya başlayacak ve günümüzde tüm Avrupa ile birlikte ülkemize de uğrayacak.
Hikayeler, insanların platformdaki ilgi alanlarıyla bağlantı kurmasının önemli bir yoludur ve her gün 500 milyondan fazla insan Instagram Hikayelerini kullanır. İnsanların Instagram’daki ilgi içeriğinin genişliğini deneyimlemelerine yardımcı olmak için, yeniden tasarlanan Keşfet bölümü artık Hikayeler içeriyor. Explore, ilgilendiğiniz konulara dayanarak gönderileri önerir. Aynı şekilde, ızgara size kişiselleştirilmiş Hikayeler önerileri sunacaktır. Bunu önümüzdeki haftalarda yayınlamaya başlayacağız.
Bugünkü lansman, her ay Instagram’daki hesapların % 50’sinden fazlasının kullandığı Keşfet için ileriye dönük önemli bir adım. Keşfet, her gün Instagram’da yayınlanan içerik dünyasını göz önünde bulundurur ve sizinle en alakalı olanı yüzeyler. Şimdi, Instagram’ın en iyisini keşfetmenin yeni yollarını kullanarak, ilgi alanlarınızla bağlantı kurmanız için daha da iyi bir yer keşfediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.